2737
2739

روزی چن ساعت میخونین؟خلاصه میخونین یا کامل؟من تقریبا روزی ۱۰ ساعت میخونم ولی حس میکنم همه چی یادم میره...راه حلتون برا این مشکل فراموشی چیه؟

برام خیلی خیلی دعا کنین قبول شم.بهش نیاز دارم🥺🥺

روزی ده ساعت؟ افرین به اراده مگه زمان ازمون ۲۸اردیبهشت میست؟

دبیری ۲۸ اردیبهشته.پرورشی ۱۴ ام..

حتی ۱۰ ساعتم شاید بیشتر..تقریبا از ۶ صبح تا ۹ شب..تمام خونه و زندگی و شوهر و همه چیو ول کردم😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دبیری ۲۸ اردیبهشته.پرورشی ۱۴ ام.. حتی ۱۰ ساعتم شاید بیشتر..تقریبا از ۶ صبح تا ۹ شب..تمام خونه و زند ...

افرین حتما قبولی

اگه تاپیک مال تو نیست و نظرت باهام مخالفه، ریپلای نزن. یه چی میگم بهت،هم تو میسوزی هم کاربریم. 
2728
2740
این از سوالای درس روانشناسی تربیتی برا آموزگاری هست.منابع جدید شده

این جزوه خود ای استخدامه. جدیده

اگه تاپیک مال تو نیست و نظرت باهام مخالفه، ریپلای نزن. یه چی میگم بهت،هم تو میسوزی هم کاربریم. 
این از سوالای درس روانشناسی تربیتی برا آموزگاری هست.منابع جدید شده

مال دبیریه. مال شما فرق داره؟

مال دبیریه. مال شما فرق داره؟

بله منابع پرورشی به جز چن تا عمومی که با دبیری مشترکه بقیش فرق داره...این سوال شما برا درس روانشناسی تربیتی فکر میکنم باشه از منابع اختصاصی دبیری

بله منابع پرورشی به جز چن تا عمومی که با دبیری مشترکه بقیش فرق داره...این سوال شما برا درس روانشناسی ...

تعلیم و تربیت در اسلام

شهید مطهری