2733
2734
عنوان

فا-ل قهوه یا....💙🌱

55 بازدید | 11 پست

خودم برا خودم نمیتونم بگیرم کسی هس برام بگیره دوستان عزیزم ممنون میشم🌱🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

سلام عزیزم من تو تاپیکی دیدم شما حس ششم داری اگر اشتباه نکنم عزیزم من دو تا آزمون معلمی را شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟حس کشی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا من منظورش را درست متوجه شدم و بهش گفتم؟مرسی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا بقیه میتونی ؟

بله گرفتم برای دوستان سایت

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2728
سلام عزیزم من تو تاپیکی دیدم شما حس ششم داری اگر اشتباه نکنم عزیزم من دو تا آزمون معلمی را شرکت کردم ...

عزیزم قبلا هم توضیح دادم بله حس ششم دارم ولی وقتی فعال میشه ک طرف روبروم باشه بتونم انرژی رو حس کنم 

البته هستن دوستانی ک میتونن از راه دور دریافت کنن اونم وقتی میشه ک ذهن جهان دیگری کنارشه و همراشه بهش کمک میکنه وگرنه مابقی رو باور نکنید

عزیزم قبلا هم توضیح دادم بله حس ششم دارم ولی وقتی فعال میشه ک طرف روبروم باشه بتونم انرژی رو حس کنم& ...

عزیزم پس برای من مثل بقیه ی دوستان نی نی سایت می توانید ف_ال بگیرید

میشه لطفا برا منم بگیری . خواهش میکنم 

موردی نداره عزیزم باید قهوه رو خودتون نوش جان کنید و برام بفرستین  اول نیت کنید نعلبکی رو روی فنجان میزارین بعدش برگردانید چند دقیقه صبر کن ک فا-ل بیانشه 

هزینش فقط ی فاتحه برای خواهرم بفرستین سپاسگزارم

2740
عزیزم پس برای من مثل بقیه ی دوستان نی نی سایت می توانید ف_ال بگیرید

البته خوشحال میشم کمکی ازم بر بیادش توضیح دادم ب دوستمون ک چیکار باید انجام بدین

عزیزم میشه برای منم بگیرین؟

فردا میشه تگ کنی بگیرم برات اگه موردی نداره برات عزیزم چون ذهنم درگیر امروز