2733
2739
عنوان

میگم چرا همه چی شده رابطه؟

231 بازدید | 24 پست

همه دغدغه ها،خصوصا دغدغه دخترا و جوان ها و نوجوان ها،شده اکس و رل و نامزد و رابطه و عشق و...

نوجوان ۱۴ ساله ای که باید فکرش تلاش و تحصیل و پیشرفت خودش باشه،دغدغه اصلیش شده عمل دماغش و ژل لبش و اینکه چرا دوست پسرش نیم ساعت هست بهش پیام نداده...آخرم گریه و زاری و ناامیدی...

همین دخترا چه استعدادها و هوش های خوبی دارن که همه داره حیف میشه.

دلم برای دختر دبیرستانی هامون میسوزه...

میتونن روحشون را آزاد کنن و با خیال آسوده برن سمت درس و مطالعه و کلاس موسیقی و ورزش و تفریح های خوب و...میتونن بهترین باشن ولی جوانیشون داره تو دغدغه های پوچ از دست میره...

ژل و عمل زیبایی و... نمیگم بد هستنا نه...اما برای یه سنی خیلی زوده و اینکه نباید صرفا دغدغه اصلیمون زیبایی باشه

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

🤭چه بگویم

خودمم از همین نسلم البته 13 14 ساله نودیه ولی خب

اما همه جور ادم داریم تو دهه های مختلف 

ولی اکثریت اره نمیدونم چرا اینجوری شدن🤕

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤭چه بگویم خودمم از همین نسلم البته 13 14 ساله نودیه ولی خب اما همه جور ادم داریم تو دهه های مختلف ...

نودی نیستنا😐

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731
🤭چه بگویم خودمم از همین نسلم البته 13 14 ساله نودیه ولی خب اما همه جور ادم داریم تو دهه های مختلف ...

ده نودیا شدن۱۴سالشون؟؟؟؟

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

من سال 98 فارغ التحصیل شدم اون زمان کمتر کسی رابطه دوستی داشت و اگرم داشت ی جوری مخفیش میکرد که کسی ندونه خیلی هم درگیر ظاهرمون نبودیم من دو دقیقه ای حاضر میشدم میرفتم مدرسه   الان دخترارو توی راه میبینم گاهی به خودم خندم میگیره 

ب نظرم همه ی این اتفاقا توی اون دوره خونه نشینی بچه ها افتاد کرونا همه رو از زندگی واقعی دور کرد اونهاییم که که از مجازی خوششون نمیومد ناخوداگاه وارد این بازی شدن 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

دقیقا چرا این شکلی شده

با روابط بی سرو ته از ازدواج متنفر میشن

چرا بعضیا اینقدر ازخودشون متنفر شدن و اعتماد به نفسشون اومده پایین

همش خیانت وشکست عشقی

ولی خب اون دسته از نوجوونا که این شکلی نشدن واقعا باید بهشون افتخار کرد چون جو الان خیلی بد شده کمتر کسی از این طفلیا میتونه خودشو حفظ کنه

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شمسی خانوم
نودی نیستنا😐

13 ساله نودی نیست؟ 1403_1390

شد 13🥴که

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740
ده نودیا شدن۱۴سالشون؟؟؟؟

بالا رو بخون

اره دهه نودیا وارد راهنمایی شدن

میگم دیگه بزرگ دارن میشن

13 ساله نودی نیست؟ 1403_1390 شد 13🥴که

۱۳ ساله نود هست ولی ۱۴ نه خب 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
۱۳ ساله نود هست ولی ۱۴ نه خب 

حدودی گفتم 13 14😐😐😐

باشه 89  90 حالا مشکل حل میشه؟😐😐😐

حدودی گفتم 13 14😐😐😐 باشه 89  90 حالا مشکل حل میشه؟😐😐😐

نه خب کاری ندارم کلی گفتم منم😅

چون پدر مادرهایی دارن که خودشون با عقده های فراوان بزرگ شدن و فک میکنن با هل دادن بچه هاشون به این س ...

آفرین دقییقا

مثل مادرهایی که بچه ۹ ساله را میبرن برای رنگ کردن مو

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟