2737
2734

موهام خیلی خشک شده و نمیدونم واسه آب رسانیش چی بزنم اینو هم بگم که از حدودا ده سانت بعد از ریشه کامل دکلره شده

بنظرتون چی جوابه روغن تراپی ماسک مو؟؟؟ هر پیشنهادی دارین مارک خوبشم بگین لطفا

دختر بودن، زیبا ترین غم دنیاس...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ماسک موی داخل حمام دارم حس میکنم خیلی تاثیر نداشت مارک خوبم گرفتم ماسک موی بعد حموم بهتره ینی؟

من موهام فرن و خیلی زبر و خشک شده بودن. بعد شامپو مناسب موهام و ماسک موی داخل حمام زدم خیلی تاثیر داشت. روغن نارگیل اصل هم اگر بزنید خیلی نرم میکنه . البته بعد از حمام به ساقه مو بزنید نه کف سر

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
من موهام فرن و خیلی زبر و خشک شده بودن. بعد شامپو مناسب موهام و ماسک موی داخل حمام زدم خیلی تاثیر دا ...

اره فک کنم روغن مو بهتر باشه چون قبلا سرم مو میزدم موهام خیلی خوب میشد ی مدت دیگه پیدا نکردم اونی ک میخواستمو

ولی روغن رو میگیرم حتما 

مرسی از کمکت❤️

دختر بودن، زیبا ترین غم دنیاس...
2738
اره فک کنم روغن مو بهتر باشه چون قبلا سرم مو میزدم موهام خیلی خوب میشد ی مدت دیگه پیدا نکردم اونی ک ...

خواهش میکنم عزیزدلم💝

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت