2733
2739
عنوان

خیانت شوهرم و اسید پاشی

2700 بازدید | 94 پست

سلام خانوما کمکم کنین راهنمایی کنین اگه میشه شوهر من ادم ب شدت عیاشی هس با نفرات زیادی بوده ولی با ی زنه چندین ساله هست ب علاوه بقیه خیانتاش چندین بار رفتم اومده دنبالم اما اینبار ک فهمیدم کارت بانکی زنرو پیدا کردم از جیبش اومدم خونه مادرم و درخواست طلاق دادم وکیلم گرفتم تو درخواستم دس بزن داشتنشو رابطه نامشروع و اعتیاد هم نوشتم خونه من طبقه بالای مادر شوهرمه ک عمم میشه اون زنه تونبود من نگو صبو شب میاد خونه من مادرشوهرمم فهمیده همسایه ها فهمیدن صب ک زنه داشته درمیومده یواشکی مادرشوهرم مچشو کرفته روش اسید پاشیده اینو میتونم تو دادگاه ب عنوان مدرک نشون بدم یا چیکار کنم

یاخدا😨😨😨

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یکی از این مادر شوهرها🙏

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔