2737
2739

سر سخت و پر تلاش بر خلاف  خواهرم مهربونم 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خبر چین نیستم 

چون معتقدم طرف بهم اعتماد کرده😊

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2728

قوه تخیل به شدت قوی ای دارم 

از هیییییچ کس انتظار ندارم که کمکم کنه یا درک کنه یا شعور داشته باشه اصصصلا انتظار ندارم

اولی بعضی وقتا اذیتم میکنه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....

بهترینش صداقتمه که مامانم از بچگی همین طوری یادمون. داده هم من هم خواهر و برادرم 

بدترینش اینه عصبی میشم فحش میدم هنوز رفع نشده

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2740

بهترینش

اینکه حرف و نظر منفی و توهین آمیز بقیه برام اهمیتی نداره چون میدونم قرار نیست چیزیو از دست بدم...

آدمای خوب زندگیم آرامشم شرایط زندگیم همون شکلی ک هست همیشه هم میمونه❤

بدترینش

لجبازم و از بینم نرفته سعی نکردم تا حالا برای درست کردنش😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بهترین ویژگیم یا شایدم استعدادم طراحیه: خیلی وقت گذاشتم براش روز به روزم بهتر میشم کلاسم نرفتم ولی هر دفعه رو یه قسمتی کار میکنم و اشکالات برطرف میکنم 

بدترین ویژگی منفی نگریم بود: رو خودم چند مدت کار کردم گفتم مثلاً من منفی نگری کنم چیزی حل میشه؟! نه، تازه مشکلی هم به مشکلاتم اضافه میشه و باعث بد بیاری و بدشانسی بیشترم میشه از وقتی هم این عادت ترک کردم خدا رو شکر هم تو روابطم با دیگران تاثیر گذاشته هم تو کار و زندگی شخصیم

بدترین اینکه متاسفانه به شدت کینه ای هستم و کاری هم نتونستم بکنم برای از بین بردنش... زودرنجم هستم خیلی

بهترین ......🧐🧐🧐🤔🤔🤔

اخلاق خوب که الان یادم بیاد اینه که همیشه با احترام با همه برخورد میکنم.... و دلیلش اینه که اینجوری بزرگ شدم 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....