2737
2734
عنوان

جدایی در عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 114 پست
همه پل هارو خراب کرده اصلا نمیدونم با چه رویی ممکنه برگرده هرچند خیلی ادم پرروییه

فقط میگم بهت خودتو نجات بده. حیف از تو نیست. میخوای با یه روانی بی ادب و گستاخ چه جور زندگی کنی؟ زندگی هزار جور بالا و پایین داره. مردی که با یه دعوای ساده اینجوری می‌کنه به درد نمیخوره. مردی که حرفهای زن و شوهری رو به خانواده اش میده و اجازه دخالت به اونها رو میده یه ریال ارزش نداره. مردی که احترام سرش نیست. چه فایده داره. من ترسیدم خدایی ازش

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا همسرتون پشیمون نشد؟ خواستگاراتون قبلا مجرد بودن؟

دیگه به قول خودت پلای پشت سرشو خراب کرده بود چرا پشیمون بود هروز یکیو واسطه میکرد ولی من دیگه جون به لب شده بودم ،خواستگار مجردم داشتم ببین به این چیزا فکر نکن الان 

2731
فقط میگم بهت خودتو نجات بده. حیف از تو نیست. میخوای با یه روانی بی ادب و گستاخ چه جور زندگی کنی؟ زند ...

باور کن دعوا سر یه لباس عروس بود

عکسشو براش فرستادم رفته به مامانش نشون داده مامانش جلوی جمع به من گفت لباس عروسو برا چی برا پسرم فرستادی عروس باید سرسنگین باشه

فکر کن مراسم عروسیو بابای من قرار بود بگیره اونا اصلا گردن نگرفتن تازه گفتن مراسمتونم نمیایم بعد سر یه لباس اینجوری کردن

2738
باور کن دعوا سر یه لباس عروس بود عکسشو براش فرستادم رفته به مامانش نشون داده مامانش جلوی جمع به من ...

امیدوارم ناراحت نشی ولی رفتارای خانوادت باعث شده اونا هرچی میخوان بهت بگن عروسی وظیفه پسر بابات چرا باید بگیره
دقیق انگار گفتید یچیزی میدم سرونه دخترم خونه نمونه

باور کن دعوا سر یه لباس عروس بود عکسشو براش فرستادم رفته به مامانش نشون داده مامانش جلوی جمع به من ...

توروخدا شوخی نکن. هزینه عروسی رو پدر عروس بده؟؟؟ بابا اینها همگی مشکل دارن. خدا خیلی دوستت داشت که الان چهره واقعیشونو دیدی. 

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.
عقد هستیم ده ماهه خودمم باکرم ولی از طلاق میترسم کلی فحشای بد بهم داده

جدا شو این مرد زندگی نمیشه

اشتباه منو نکن از طلاق هم نترس

کسی که دوران عقد به تو خانوادت بی احترامی کنه

ببره تو رو خونش بدتر از اینهارو سرت میاره

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید یه مرز باریکى هست بین رُک بودن و بیشعورى...متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت.

یه سوال دارم. چرا خب قبل عقد مثلا یه تایمی رو یک ماهه یا.. عقد موقت نمیکنین که هم بیشتر طرف بشناسید هم یذره خجالت ها کم تریشه باخود واقعی اشخاص بیشتر اشنابشید اگه مشکلی هم پیش اومد بدون طلاق و مهریه و این ناراحتی ها تموم شه بره 

مشاور 
امیدوارم ناراحت نشی ولی رفتارای خانوادت باعث شده اونا هرچی میخوان بهت بگن عروسی وظیفه پسر بابات چرا ...

اونا وقتی اومدن خواستگاری گفتن ما به جای عروسی میریم کربلا 

بابای منم گفت منم برا دخترم میخوام یه جشن بگیرم خودم 

گفتن باشه همسرم اول قبول کرده بود تو مراسم ما لباس عروس بگیره اخرش ننش یکاری کرد زد زیرش