2737
2734

روز اول بالا می آورد و روز دوم و سوم تب بشدت شدید ...حالا دو روزه اسهال شدید جوری که هر نیم ساعتتت گلی اسهال آبکی زرد ازش خارج میشه  ....یه بار دکتر بردم سرم زد و آنتی بیوتیک داد مترونیدازول و سفکسیم ...امروز که دیدم بد تر شد  و حتی آبم نمیخوره بردیمش  فوق تخصص عفونی اطفال ...اما تا معاینه کرد گفت نباید  آنتی بیوتیک بدید و قطع کنید ...و هیچ دارویی نداد و گفت فقط بهش  مایعات بدید ...واقعا موندم چیکار کنم ...می ترسم بستری بشه چون واقعا ضعیفه...خانما بیمارستان خصوصی خوب کودک تو تهران میشناسید؟ بچم اصلا حالش خوب نیست

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 

عزیزم موز واب گوجه بدین تا پتاسیم خونش به خاطر اسهال زیاد پایین نیاد

دمکرده نعناع برا اسهال عالیه

نبات داغ بلدین درست کنین؟

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من پسرم اینجوری شده بود من بردمش پیش دکتر شهین بهجتی اردکانی .فقط گفت ببرش خونه دو قاشق ماست رو با ی قاشق آب خنک و ی مقدار نمک مخلوط کن اونوقت با قاشق کوچیک شروع کن اول دو قاشق بعد از نیم ساعت سه قاشق مربا خوری و هی بیشترش کن و واقعا ب طرز عجیبی خوب شد حتی برادرم مبتلا شد با این ماست خوب شد .

2740
الان پرسیدم خانم دکتر  امریکا هستن .اما شما این مدل ماست رو بده ایشالا خوب میشه

آلرژی به پروتئین گاوی داره نمی تونه ماست بخوره 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
عرق نعنا برای بند اوردنش معجزه میکنه

نعنا ...پونه ...بارهنگ همه جی دادیم..بد تر میشه 

پودر سابولار تهیه کن بریز تو ماست یا ابمیوه بهش بده بخوره کته ماشک براش درست کن با ماست چکیده بهش بد ...

این پودر و داروخانه  بدن نسخه میدن؟ الان داره کیدی لاکت   زینک میخوره ...ولی هیچ تاثیری نداره

این پودر و داروخانه  بدن نسخه میدن؟ الان داره کیدی لاکت   زینک میخوره ...ولی هیچ تاثیری ند ...

اره شهرماکه بدون نسخه هم میدن این بهتره برابپه های یکسال و نیم به بالا چهارتا دونه بخر روزی یکی تو اب .آبمیوه یا ماست حل کن بهش بده زود خوب میشه