2733
2739
عنوان

عدس پلو چجوری خوشمزه هست؟

145 بازدید | 17 پست

عدس و برنج همینجوری خالی درست کنم؟ بعدش پیاز داغ و زرشک و کشمش و سیب زمینی سرخ کرده موقعی که دم کشید موقع خوردن بریزیم روش بد میشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تا به حال ندیدم داخل عدس پلو زرشک بزنن

گوشت چرخ شده و زعفران فراوان و پیاز سرخ شده و کشمش و خلال پسته و بادام باید بزنید 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2740

گوشت چرخ کرده با پیاز سرخ کن یکم رب بزن خیلی کم با عدس وزعفرون فراوون بریز لابه لای برنج بذار دم بکشه بعد پیاز داغ درست کن کشمشفراوون سرخ کن آماده شده بریز روی برنج 

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

نمیدونستم عدس پلو انقد تنوع داره🥴

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
گوشت چرخ کرده با پیاز سرخ کن یکم رب بزن خیلی کم با عدس وزعفرون فراوون بریز لابه لای برنج بذار دم بکش ...

هیشه همیشه اونجوری درست کردم یجوری شده دم میکشه انگاری مزه اش میره این دفعه میخوام همون سرسفره بریزیم مواد روش

عدس رو اول بذار بپزه توش پودر گلپر و آویشن و دارچین بریز وقتی پخت آبکش کن بذار کنار 

برنج رو هم آبکش کن عدس رو باهاش مخلوط کن زعفران دم شده هم با برنجت مخلوط کن بذار دم بکشه 

کنارش هم کشمش پلویی و پیاز داغ با زردچوبه و گوشت چرخ کرده تفت بده 

پختن عدس با اون ادویه های که گفتم عدس پلو رو خوشمزه می‌کنه