2733
2734

اکثر دوستان و آشناهام با یه خواستگار رفتن سر خونه زندگیشون من هم تو ۳۰ سالگی دیگه خسته شدم انقدر اومدن و رفتن ولی نشد واقعا حکمت خدا چیه اخه چه حمکتی می تونه داشته باشه که ازدواج من جور نشه واقعا خسته شدم دلم میخاد برای خونه و زندگی و بچه ی خودم تلاش کنم از یه سنی به بعد خونه ی پدری دیگه راحت نیست نگاه همه بهت سنگینه خیلی دلم شکسته دختری که کاملا بی بندوباره و ظاهر و پوشش زننده داره هزاران خاطرخواه داره و اونی که مثله من حیا داره مونده گوشه خونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با بقیه کار نداشته باش بفکر خودت باش ببین اگه بزرگترا کاری از پیش نمیبرن خودت دست بکار شو دیگه ۳۰ سالته حتی بادوس پسرتم ازدواج کنی بهت افتخار میکنن حتما که پسر باید بیاد خواستگاریت یه دفعه شمابرو دنبالش سرکار برو جهازتو جور کن خلاصه همیشه فکر کن ماه دیگه عروسیته بعدش نظرت عوض میشه

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
2740
با بقیه کار نداشته باش بفکر خودت باش ببین اگه بزرگترا کاری از پیش نمیبرن خودت دست بکار شو دیگه ۳۰ سا ...

بزرگترا کاری از پیش نمیبرن که هیچ کلی سنگم انداختن جلوی ازدواجم 

چندسال دیگه پسر مجرد دیگه نمیاد سراغت پس الان به فکر باش من نمیگم مثل دخترای ۱۴ساله گول هوسرانها روبخور نه ولی هستن پسرایی که حتی کسی رو ندارن یه دختر خوب بهشون معرفی کنه

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
چندسال دیگه پسر مجرد دیگه نمیاد سراغت پس الان به فکر باش من نمیگم مثل دخترای ۱۴ساله گول هوسرانها روب ...

تاپیک های شمارو هم خوندم یجورایی مثله من هستین منو لج کردن و نذاشتن با کسی دوست و آشنا بشم خواستگاری که معرفی شده بود میومد یقه ی منو میگرفتن میگفتن تو خرابی خواستگار سنتی میومد یجور دیگه خدا از پدر و مادر افراطی و ظالم نگذره من که نمیگذرم از حقم خدام نگذره خیلی عذابم دادن