2733
2734
عنوان

با شوهرم و مادر شوهرم دعوا کردم 😐😞 دو نفری بهم پریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 6086 بازدید | 112 پست
خیلی دیره برا فکر کردن رابطه داشتیم تو این دوسال دور از چشم خانواده ها ولی مامان خودش میدونه

خب داشته باشین،بخاطر بکارت و رابطه با شوهر شرعیت میخوای خودتو بدبخت کنی؟؟؟؟اگه الان حامله هم بودی بازم باید فرار میکردی ازشون،من با خوندن تاپیکت ضربان قلبم از بی فرهنگی و پرروییشون رفت بالا

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که عقدی اینه وای به حال بعد عروسی لطفا از الان گربه رو دم حجله بکش وگرنه با این اوضاع آینده خوب ...

بخدا اولین باره اینجوری باهاشون بد رفتار کردم تو این دوسال همیشه گفت ندارم گفتم باشه نمیخوام به خانوادم بی احترامی کرد خانوادم بهش بی احترامی کردن هیچ کس منو درک نکرد من فقط این وسط غصه میخوردم هر موقع پشت این حرف میزدن ازش دفاع میکردم ولی خیلی شرمندم کرد جلو همه

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
2731
نه گلم با مامانت در میان بزار  عیبی نداره بدونه رابطه کامل ؟ بکارت از بین رفت ؟

مامانم از دعوا امروز می‌دونه 

آره رابطه کامل 

اگر مامانم بفهمه به داداشام میگن داداشامم اصلا آدم نیستن

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
خب داشته باشین،بخاطر بکارت و رابطه با شوهر شرعیت میخوای خودتو بدبخت کنی؟؟؟؟اگه الان حامله هم بودی با ...

بازم من طلبکارم آخرش شوهرم گفت اشکمو در آوردی نمی‌دونم از چشمم افتادی من این همه بهت پول دادم ماهی دویست صیصد خیر سرش میداد 

همچین مادر پر توقع و بی تربیتی چی میخواست تربیت کنه آخه !طفلی اسی

نه طفلی هم نیست،الانم میتونه خودشو نجات بده

اصرار داره تو بدبختی بمونه و پس فردا ی بچه رو هم این وسط قربانی کنه،الان دیگه همه دوران عقد رابطه دارن

این چیزی نیست که بگه مجبورم بسوزم و بسازم

داره میبینه داره با کله میره تو چاه بازم اصرار داره به ادامه ش

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
2740
همچین مادر پر توقع و بی تربیتی چی میخواست تربیت کنه آخه !طفلی اسی

تو همه کار ها دخالت می‌کنه اصلا از من خوشش نمیاد واسه دختراش همه کار می‌کنه ولی واسه من که میشه بچشو پر میکنه

نه طفلی هم نیست،الانم میتونه خودشو نجات بده اصرار داره تو بدبختی بمونه و پس فردا ی بچه رو هم این وس ...

بخدا هیچ اصراری ندارم 

ولی واقعن خانواده من اصلا اعصاب روان ندارن تو همون قدیم موندن میگن ما رسم طلاق نداریم اونم میگه میزارم همینجوری موهات مثه دندونات سفید بشه

پاره نمیشه کش میاد ولی من شخصا تو اولین دخول سه روز خونریزی داشتم الان پسرم دو سالشه هنوز دخترم چون ...

نه معاینه نرفتم ولی می‌دونم بکارت ندارم 

بازم من طلبکارم آخرش شوهرم گفت اشکمو در آوردی نمی‌دونم از چشمم افتادی من این همه بهت پول دادم ماهی د ...

اون هر چی میگه بگه اگه عقل درست حسابی داشت این اخلاق و رفتارش نبود،الان بهترین و عاشقانه ترین رفتارشه،مردا بعد عروسی سردتر و بداخلاق تر میشن،خودت ببین قراره چی بشه

وقتی ببینن پایبند بچه ای و راه فرار نداری بازم دو سه لول بدتر میشه

تا این حد خودتو لایق خفت و بدبختی میدونی؟

ارتجاعی یعنی چی 

برو معاینه اگر ارتجاعی بودی طلاق بگیر

به هرحال چون این مسأله برات مهمه بهت میگم

ولی بازم به نظرم بشین خوووب فکر کن

بحث یه عمر زندگیه

سایه خانواده شوهر هم بالا سرت هست و ممکنه همین مادرشوهر زندگی رو برات جهنم کنه