2733
2739
عنوان

کنکور

156 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

من امسال(هفته بعد) کنکور دارم

۶ ۷ ماهه شاید جمعا ۵بار اونم در حد ۱٠ساعت از خونه رفتم بیرون

کل عیدو خونه بودم حتی ۱۳بدر

خیلی تلاش کردم و خوندم

ولی این ی هفته آخر همش خوابم اصن نمیتونم بخونم ۴ ۵ ساعت بزوووور اونم بدون تمرکز

فقطم تو گوشیم ی تلگرام دارم ک با مشاور تحصیلیم درارتباطم(ینی اینجوری نیس ک گوشی حواسمو پرت کنه) 

راه‌حلی دارین؟ 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مدتها خوندین سعی کن مطالعت رو کمتر کنی آدم تا حدی کشش داره 

خیلی استرس دارم که قبول نشم برا همون تا میخوابم عذاب وجدان میگیرم غذا میخورم عذاب وجدان میگیرم

انقد استرسی شدم ک ب کنکور فک میکنم دستام بی حس میش🥲

2728

سلام مهدیه جون، انشاالله بهترین نتیجه رو بگیری امسال جوری که خستگی از تنت دربره😍

اولا که تو تمام تلاشت رو کردی عالی هم تلاش کردی

به نظر من بهتره این هفته اخر ذهنت رو استراحت بدی و مواردی که برای خودت به عنوان خلاصه جمع کردی یه مرور کنی

چون ممکنه استرس بگیری و کل ذخنت بهم بریزه

بدون عذاب وجدان اسون بگیر به خودت

هفته اینده میبینی که زندگی اینقدام که گفتن بهمون سخت نیست😁🤍

سلام مهدیه جون، انشاالله بهترین نتیجه رو بگیری امسال جوری که خستگی از تنت دربره😍 اولا که تو تمام ت ...

سلام قشنگم مرررسی بخاطر انرژیت🫶🏻😍

وقتی بهش فک میکنم احساس میکنم اصلا تلاش نکردم و هیچی بلد نیستم،،، 🥲💔

حتی یه برنامه جمع بندی هفته آخرو دارم که اگه بخونم میتونم بهترین رتبرو بیارم ولی نمیتونم بخونم خیلی حالم خرابه

2738
سلام قشنگم مرررسی بخاطر انرژیت🫶🏻😍 وقتی بهش فک میکنم احساس میکنم اصلا تلاش نکردم و هیچی بلد نیستم ...

بخوای مدام اینور با خودت تکرار کنی که نمیتونی نمیشه واقعا اتفاق میوفته

امروز یا فردا با بهترین رفیقت برو بیرون و تا میتونی از ته دلت بخند و نفس عمیق بکش 

بذار هورمونای قدرتت بیشتر از ترست بشه😁

بعد بشین و با دل قرص جمع بندی اخرو انجام بده و حستبی بترکون

الان ذهنت خستس برای همین بهت الارم میده که دیگههه بسههه 😂❤️

خیلی استرس دارم که قبول نشم برا همون تا میخوابم عذاب وجدان میگیرم غذا میخورم عذاب وجدان میگیرم انقد ...

نگا کنید تنها شما نیستین این توجه و نگرانی زیاد تبدیل به بیماری می شه تا جایی که همه چیز رو می دونی وقتی می ری سره امتحان همه رو فراموش می کنی سعی  کنن مدیتیشن و یوگا کار کنی برای آرامش بیشتر نکته اصلی اینه که به خودت باید اعتماد کنی و بدونی همین کافیه 

من مرد هستم 
بخوای مدام اینور با خودت تکرار کنی که نمیتونی نمیشه واقعا اتفاق میوفته امروز یا فردا با بهترین رفیق ...

میخوام که هی به موفق نشدن فک نکنم ولی خود به خود میاد تو ذهنم

باشه عزیزم مرسی ازت😍❤🫶🏻

نگا کنید تنها شما نیستین این توجه و نگرانی زیاد تبدیل به بیماری می شه تا جایی که همه چیز رو می دونی ...

واقعا بیماری شده الان انقد ذهنم خستس که انگار گنجایش مطلب جدیدو نداره 

آخه از شما چ پنهون بنده ن تنها از رفیق خوردم مامان بابامم همچین تقویت روحیی نکردن منو تو این سال

برا همون افسردگی و تنهایی بهم فشار آورده میخوام خودمو نجات بدم ولی بذتر دارم غرق میشم