2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بخوای به به دختر  که تا نهمش درس خونه مدرسه بوده  ولی از دهمش فقط میگه بعد می خونم و ...

بهش بگو تا دیپلمت بخون و اینکه اگه میخوای مستقل باشی

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2731
بگو درستو بخون برا با سواد شدن حالا شغلش پیشکش

خب نمی خونه 

گوشیم چک کردم با هیچکس نیست حتی دوستام پیام دادن جواب نداده پسری هم نیست تو گوشیش 

وای نه حیفه این همه سال زحمت کشید حالا نخونه

ا
نظر پدر مادرتون چیه

نظر مادرم اینه که این همه سال درس خوندی تا کلاس نهم با معدل 20حیف نیست این دوازدهم خراب کنی یه سال سختی بکش بعد هر کاری خواستی بکن میگه همین چند ماه باقی مونده بخونه منم کمکش کنم منم از خدامه 

ا
فقط اجبار نباشه چون لج میکنه

لج کرده دیگهه سرم داره منفجر میشه 

من خانواده ام میشناسم اگه درس نخونه بد بخت میشه خیلی همه چیز تو علم و دانشگاه میبینن حالم بده از بس نگرانشم 

بیشتر خودش حرص می خورم

بخدا این همه خرجی که بابام برای کنکور و دوازدهمش امسال کرد من کرده بودم رتبه یک کشوری بودم

ا
لج کرده دیگهه سرم داره منفجر میشه  من خانواده ام میشناسم اگه درس نخونه بد بخت میشه خیلی همه چی ...

میدونین همه چی به درس خوندن نیس هر کسی باید دنبال علایق و هدفش باشه بهش بگو اینارو ولی اینم بگو لااقل یه کم بخونه بعد هر کاری خواس بکنه

کاربر اقا
2706