2737
2734
عنوان

دختر ۲۲ ساله قهر کرده رفته

496 بازدید | 10 پست

صبح میره شب فقط برا خواب میره خونه اشون 

میگه پدر مادرم بین بچه هاشون فرق میزارن و فحاشی میکنن و محبت نمیکنن خودشم کار میکنه و دانشجوعه 

دوست منه

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب چیکارکنیم؟

کیک ساندی.س بگیریم با خودش آشتی کنه؟

😂💔

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

اگه حسش درست باشه و صحبت هم کرده و نتیجه نگرفته کارش همچینم غیرمنطقی نیست. باید فاصله بگیره دیگه.

من ناسیونالیست هستم، و ناسیونالیسم با ریسیسم (نژادپرستی) متفاوته! جهان من در وهله اول ایرانه. من مخالف سرسخت جهان‌وطنی هستم. تا روزی که حتی یک گرسنه در ایران باشه تمام جهان اولویتش رو برای من از دست میده!  
2738