2737
2739
اومدم تو این سایت و تا ابد خواهم بود...به دو دلیل...اولیش اینکه چون خیلی از مسائل زندگیت رو میتونی م ...

با اینکه اسم این سایتو گذاشتم دارک وب

ولی واقعااااا موافقم با حرفتون ،خیلی کمکا گرفتم از این سایت

خستم از جماعت زنده کش مرده پرست🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زشته واسه یه دختر😏

شما بشین و به پا سربازت بیاد بگیردت

کسی مگه با تو حرف زد

ریپ نزن نمیخونم حسشو ندارم با یه جوجه که منتظز اقایی شه بحث کنم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
با اینکه اسم این سایتو گذاشتم دارک وب ولی واقعااااا موافقم با حرفتون ،خیلی کمکا گرفتم از این سایت

داستان سایت اومدنم این بود که یک هفته قبل از تولد17سالگیم...از کوه افتاده بودم و بدنم و سر و صورتم نابود شد و کمرم اسیب شدید دید و تا مدت ها مثل فلج ها تکون نمیتونستم بخورم و تنها سرگرمیم گوشی بود و بطور اتفاقی یه تاپیک جذاب دیدم و کلی خندیدم همین باعث شد هی از اون نوع تاپیک ها میخوندم و دیگه عضو سایت شدم و مسائل زندگیمو مطرح کردم خیلیاشون واقعا کمکم کردن خدا خیرشون بده...عین مادر...عین خواهر...کمکم کردن...تا ابد ممنونشونم

خدایا تویی امیدم
داستان سایت اومدنم این بود که یک هفته قبل از تولد17سالگیم...از کوه افتاده بودم و بدنم و سر و صورتم ن ...

بلا بدور 

سایت خوبیه ولییییی بعضی تاپیکا بعضی افکار واقعا ترسناکهه

2738
بلا بدور  سایت خوبیه ولییییی بعضی تاپیکا بعضی افکار واقعا ترسناکهه

سلامت باشید . توی تمام جوامع همههههه جور ادمی پیدا میشه...این ماییم که باید از زشتی ها و پلشتی ها دوری کنیم و سمت چیزای خوب بریم . این مسئله بستگی به خودمون داره که چقدر ادم شناسیم و به هیچکس الکی اعتماد نکنیم و اینکه نذاریم افکار ما هم خراب بشه

خدایا تویی امیدم
سلامت باشید . توی تمام جوامع همههههه جور ادمی پیدا میشه...این ماییم که باید از زشتی ها و پلشتی ها دو ...

بله درسته 

شاید برای کن بخاطر این زیادی عجیبه بخاژر اینه که زیادتو اجتماع نمیرم بیشتر تو خونم