2733
2739

خودم وقتایی که بدی میبینم از کسی یا دلم میگیره ،یا ببینم کسی دنبال فتنه و آشوب درست کردنه اینکار انجام میدم 😔 متاسفانه ،،بعدش خیلی حالم بد میشه پر از انرژی منفی میشم ،،از کارم پشیمون میشم ،، چطوری میشه غیبت نکرد ؟؟ پارسال با خودم کلی تمرین کردم دو سه ماه بود این گناهو انجام نمیدادم حالم خیلی خوب بود ،وجدانم راحت بود 

یه سوال دیگه هم اینکه میشه برای کسیکه ازش غیبتشو کردیم ،کار خیری انجام داد (در صورتیکه حلالیت گرفتن ازش ممکنه حلال نکنه)؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوران دانشجویی یه هم اتاقی داشتم با این که مذهبی هم نبود اخلاقش نمونه بود، حتی یک بار هم نشد پشت سر کسی غیبت کنه این ویژگیش هیچوقت یادم نمیره

با این که ما اون موقع دیونه بودیم و همش مسخره بازی و غیبت اون هیچوقت شریک جرم نمیشد😅 خیلی دوسش داشتم ماه بود، واقعا حاصل تربیت مادر و پدر نمونه ش بود، خانوادگی مودب و باکلاس و خوش اخلاق بودن 

2740

باید بری حلالیت بگیری و اگ شرطی برا حلال کردن قرار داد درصورتیک خواستش مشروع باشه باید انجام بدی اما اگ هیچ جوره نبخشید دینی بر تو نیس ولازم نیس کار خیری انجام بدی

فقد اگ یجا رفتی غیبت طرفو شنیدی نری بگی ببخشید فلانی غیبتتو کرد منم شنیدم حلال کن انجوری دوتا حق الناس برات مینویسن

من چن سال پیش یه کلیپ کوتاه ع رائفی دیدم درمورد غیبت ت اینستا بود بعد اون تا چن سال غیبتو گذاشتم کنار البته الانم رعایت میکنم ولی بعضی وقتا حواسم نیس ع دستم در میره ت گوگل بزنی احتمالن برات بیاد نگاش کن شاید برا توام موثر بود

من چن سال پیش یه کلیپ کوتاه ع رائفی دیدم درمورد غیبت ت اینستا بود بعد اون تا چن سال غیبتو گذاشتم کنا ...

واقعا میگم خوشبحالت ... التماس دعا... من متاسفانه یه اخلاقی که دارم زود رنجم... و همین باعث میشه که همش خودخوری میکنم.باید توقعم رو از آدما بیارم پایین. شاید کمتر از حرفا و کاراشون ناراحت بشم که نتیجش بشه غیبت 

واقعا میگم خوشبحالت ... التماس دعا... من متاسفانه یه اخلاقی که دارم زود رنجم... و همین باعث میشه که ...

زنده باشی ان شاء الله بزودی برات اوکی میشه ببین هروقت دیدی داری غیبت میکنی مثلا میگی اره فلانی همچین کرد اگ همون موقع متوجه اشتباهت شدی شدی بگو البته معلوم نیس احتمالن نیتش خوب بوده چیز نی اینا اصن بمن چ 😐😂کلن چ خودت چ دیگری وقتی غیبت کردین بعدش اون موضوع رو ب حسن نیت تعبیرش کن، این خیلی بهتر ک از اون مجلس بلند شی یا ب طرف بگی غیبت نکنین اینا ثوابم میکنی اون وسط ، در کنارش همیشه از خدا بخواه تو این مورد کمکت کنه اگ یکمم تلاش کنی مطمئن باش بالاخره نتیجه میده