2733
2734
عنوان

میخوام لباسمو قبض بدم به دوستم

61 بازدید | 9 پست

من اصلا با این موضوع مشکلی ندارم و میدونم خیلی کمک میشه بهش و دلش شاد میشه ت این شرایط

حالا دختر خالم میگفت رفته سرکتاب باز کرده بهش گفتن که لباستو دادی به کسی برده و برات بد بوده

من اعتقادی ندارم به این چیزا

چون دوستمم میشناسم

شما لباس قرض میدین؟

خوشم نمياد ازين كارا.

نه به خاطر دعا و اينا.

وسيله شخصي قابل قرض نيست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهرشوهرم اومده لباسامون رو توی خونمون دزدیده برده دعاهم گرفته من چکارکنم خودم دیدم بعد گفتم توی کیست چیه گفت جانماز مادرمه اخه من میدونم مادرش جانماز نداشت من احمق نگفتم با زن کن ببینم اسی بدبختت میکنند نکن اگه بهش اطمینان نداری

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

آره ، من به شخصه از اینکه بخوام وسایلم رو با عزیزانم شریک بشم خوشحالم می کنه

کاربر freinds سابق هستم :) رفیق میشه یه صلوات برا آقا صاحب‌ الزمان بفرستی🥺💚 ما مازندرانی ها به دختر می گیم کیجا اما وقتی می خوایم دخترمون رو با پسوند عزیز ، جان ، نفس یا ... صدا کنیم و قربون صدقه شون بریم میگیم دِتِر 🥲🫀  مامان و باباهای مازندرانی خیلی  به دختر هاشون میگن  این کاربری دست چند نفر است
2740
نبابا دوستم کلا درد و دل‌اش با منه  دلیلی برا دشمنی بینمون نیس

خب پس بده گلم وقتی ازش گرفتی بگرد ببین سنجاق قفلی نیست جاییش و اب بکش. سوره یونس فلما القو قال ....ایه ۸۳سوره یونس فکرکنم باشه روش بخون

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷