2733
2734

خاطره اي ندارم

پدر مادرم كسي رو راه نيمدادن منزل

به ما هم نميگفتن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اقاا من کلاشوهرم فق راه داد بابام خونمون  

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
2740

خواستگار من بیکار و بی عار تو این اوضاع با این وضعیت اقتصادی اومده خواستگاریم بابام به خواهرش گفت برنامه داداشت برای شغل ایندش چیه دختره میگه از برنامه ها با ما حرف نمیزنه دیگه روش نشد بگه کلا ایده ای برای آینده نداره

یکی دیگه مادرش منو تو عروسی یکبار تو زندگیش از دور دیده حتی باهام یه سلام علیک نکرده بعد از بابام منو تو اینستا خواستگاری کرد پسره هم اصلا منو ندیده بعد بابام گفت قصد ازدواج نداره زنه دیگه خودشو معرفی نکرد  

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
خودم که نه ولی یه دختری بیمارستان بستری میشه موقع مرخص شدن یه دکتر جوون با مامانش صحبت میکنه میگه ...

حالا ما میریم بیمارستان دکترا جوری میرغضب میشن انگار ارث باباشون رو خوردیم😑

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»