2737
2734
عنوان

خسته شدم از دستش

154 بازدید | 10 پست

من الان باردارم. همسرم اصلا درکم نمیکنه همش میگه چرا هی میخوابی.چرا غذا درست نکردی.درصورتی که من همیشه غذا واسش درست میکنم.انتظار داره زن مثه تراکتور کار کنه.

بخدا دسته خودم نیست همش خوابم میاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یهویی باردار شدی؟ باید قبل از بارداری از شرایط آیندهی بارداری برای شوهرت تصویر سازی میکردی تا حدودی و صحبت میکردی که اگه باردار بشم در طول بارداری خیلی از کارها رو مثل سابق نمیتونم انجام بدم و باید خودت بیشتر مسئولیت ها رو برعهده بگیری و تکیه گاهم باشی. اگه قبول نکرد بچه بی بچه 

رها مثل بادام👀
یهویی باردار شدی؟ باید قبل از بارداری از شرایط آیندهی بارداری برای شوهرت تصویر سازی میکردی تا حدودی ...

نه یهویی نبود.به هیچ وجه قبول نمیکنه تازه میگه بچه بیاد من نمیگیرمش به من ربط نداره تو مادرشی.انگار مادر باید خستگی ناپذیر باشه

یهویی باردار شدی؟ باید قبل از بارداری از شرایط آیندهی بارداری برای شوهرت تصویر سازی میکردی تا حدودی ...

بعدم کلا آدمیه که حرف تو کله ش نمیره. حرف حرف خودشه.کاش شرایط طلاق داشتم جدا میشدم ازش

2740
نه یهویی نبود.به هیچ وجه قبول نمیکنه تازه میگه بچه بیاد من نمیگیرمش به من ربط نداره تو مادرشی.انگار ...

خب دیگه همون چیزی که گفتم. باید قبلش صحبت میکردین و اگه توافق نداشتین نباید بچه میاوردی

رها مثل بادام👀