2733
2739
عنوان

چجوری بعضیا اینقدر خاطر خواه دارن

124 بازدید | 15 پست

یه دختریه

قیافه ی خیلی معمولی

وضع مالی خیلییی معمولی 

هیکلش واقا جالب نیست

تحصیلاتی نداره

سه چهار تاهم دوست پسر داره 

اااینقدر پسرا میخوانش

نه واسه دوستیا

میبینم طرف واقا قصدش جدیه این بازیش میده

واقا چرا

اونوقت من یکیو دوست داشتم همونم نخواستم

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

واقعا چرا اینجوریه؟😕

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید چون شانسشون خوبه یا دعا نویس خوبی دارن یا زبون چرب و جذب کننده ای دارن نمیدونم دلایل زیاده

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...
شاید چون حسودنیست🌚

بحث حسادت نیست

واقا نیست

مثلا اومد پیش من 

گفت واعی دوست پسرم میخواد ببینتم اون یکی دوست پسرمم قرار بوده بیاد میترسم هم و ببینن

چیکار کنم

یه لحظه واقا گفتم همچین ادمی

چرا باید لایق این همه عشق باشه 

و بعد من حتی کسی که عاشقشم و هم نداشته باشم با اینکه هههیچوقت هیچ نوع خیانتی به هیچکس نکردم 

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2740
بحث حسادت نیست واقا نیست مثلا اومد پیش من  گفت واعی دوست پسرم میخواد ببینتم اون یکی دوست پسر ...

تو از کجا میدونی دوست پسراش عاشقشن؟

شاید برا تنش میخوانش یا سرگرمی

خیلی از پسراالکی میگن قصدشون‌ازدواجه

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
شاید چون شانسشون خوبه یا دعا نویس خوبی دارن یا زبون چرب و جذب کننده ای دارن نمیدونم دلایل زیاده

داشت با دوست پسرش حرف میزد کنار من بود

داشت سرش داد میکشید میگفت نمیخوام ببینمت

نمیخوامت فلان بیصار پسره هم داشت التماسش میکرد

فهمیدم هر چی بیشتر محل ندی و سگ باشی بیشتر میان طرفت

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
تو از کجا میدونی دوست پسراش عاشقشن؟ شاید برا تنش میخوانش یا سرگرمی  خیلی از پسراالکی میگن قصد ...

طرف واقا زنگ زده بوده به مادرش که بیاد خاستگاریش 

میشناسم دختره و خانوادشو

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
😐کی اینو گفته؟ هر کی خاطر خواه زیاد داره خرابه؟؟؟

عزیزم بهتره خوب تاپیکو بخونی

بعد نظر بدی 

ایشون‌همزمان باچندنفره ولی بااین حال همون ادما میخوانش براهمین میگن‌خرابا شانس دارن

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
طرف واقا زنگ زده بوده به مادرش که بیاد خاستگاریش  میشناسم دختره و خانوادشو

بنظرم فقط ادرس دعانویسشو بگیر🗿

داشت با دوست پسرش حرف میزد کنار من بود داشت سرش داد میکشید میگفت نمیخوام ببینمت نمیخوامت فلان بیصا ...

این دیگه دعانویسش خوبه

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...