2737
2739
عنوان

حالم از مهمونی دادنم بهم خورد

214 بازدید | 23 پست

دیشب خانواده شوهرمو دعوت کردم کلی تدارک دیدم سوپ ژله زرشک پلو با مرغ وقتی اومدن دیدم مادرشوهرم دخترای خواهرشم برداشته اورده با خواهرش بدون دعوت  منم ب خواهرشوهرم یواش گفتم اینا ک دعوت نبودن کفت بیخیال اومدن دیگ خلاصه اومدن اول گفتن ما سوپ میخوایم شام فعلا نده سفره انداختم سوپ اوردم خوردن با کشک بادمجون و  سالاد ماکارانی  گفتم سفره ک پهنه شامم بیارم دوباره کاری نشه گفتن والا ما ک نمیخوریم جا نداریم باشه بعدا اصلا مراعات نیمکردن پهن و جمع کردن سفره خیلی زحمت داره هتل ک نیست، خلاصه از اونور کلی بچم غریبی میکرد بهونه میگرفت ، دیگ  ی اتفاقی افتاد  خاله شوهرم گفت من میرن خونه شاممو بفرستی پرو پرو اسلا دعوتم نبود ، گفتم باشه میفرستم براتون خلاصه رفت  مادرشوهرم اینا هم  هر چی گفتم شام بیارم گفتن نه خلاصه  گفتن بکش ما میبریم شامو ، کلی اعصابم بهم ریخت اینقد زحمت بکش ، بعد بکشم ببرن اصلا دیده نمیشه چقد غذا درست کردم منم گفتم بیاین برا خودتون بکشین ب تعداد من گذاشتم  برا خواهرمم تدارک دیده بودم اون نیومد کفتم سهم اونا رو بزارید برا خاله اینا چون من نمیدونستم  میان تدارک ندیدم براشون ، خلاصه زفت هز چی ت قابلمه کشید همه رو من کفتم ی تیک برا دخترم فقظ  بزارید  دیدم ی تیک گردن و‌کتف گذاشته  کلی اعصابم بهم ریخت سهم من و شوهز و‌خواهرم اینا رو کشید  برد . روز بعدش خاله شوهرمو دیدم گفت عزیژم دستت دزد نکنه غذا فرستادی من فک کردم همش برا خانواده ماس اینا غذا خوردن  منم هیچی مگفتم از این همه وقاحت  حالم بد شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما نباید بشینی به حرف دیگران گوش بدی سر ساعت مشخصی که صلاح می بینی سفره رو بنداز غذات رو بزار هرکی خورد نوش جونش کسی هم خواست ببره . شما مسئول نظرات متفاوت بقیه نیستی محکم باش 

من مرد هستم 
2728

مگه اومدن رستوران که میگن سهمنونو بدید بریم 😐😐😐

انگار آشپز استخدام کردن 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

چقدر پررو و بد و بی نظم و زشت منم دارم خجالت میکشم یعنی چی می‌بریم خاک تو سرشون بشه معلومه خیلی بدبخت و ندید بدید هستند آخه کی می‌ره مهمونی شامشو می‌بره اصلا دعوت نشده چرا اومده وای چه رویی هم دارن 

2740
چقدر پررو و بد و بی نظم و زشت منم دارم خجالت میکشم یعنی چی می‌بریم خاک تو سرشون بشه معلومه خیلی بدبخ ...

خانواده های ساده تر همچین تقاضاهایی دارن واسه خودمم پیش اومده چند بار باید قبول کرد 

من مرد هستم 
چقدر پررو و بد و بی نظم و زشت منم دارم خجالت میکشم یعنی چی می‌بریم خاک تو سرشون بشه معلومه خیلی بدبخ ...

منم از این اعصابم خورد شد  بعد نکرد  سهم شوهرمو منو بزاره  اخرم خالش گفت فک کردم همه غذاها برا خانواده مائه فک نمیکردم سهم همس اینقد پرووووو

شما صاحبخانه هستید نباید دیگران برات تعیین تکلیف کنند ،همون اول باید سفره پهن میکردی وهرچه غذا درست کردی را میاوردی ،حالا هرکسی میل داشت میخورد وهرکس میل نداشت نمیخورد ،

اشتباه دومت هم این بود تقسیم غذا رو واگذار به اونها کردی باید خودت تقسیم میکردی .

خانواده های ساده تر همچین تقاضاهایی دارن واسه خودمم پیش اومده چند بار باید قبول کرد 

کاش ساده باشن ،خیلی خیلی ادعاشون میشه قرتیم هستن بهترین جای شهرم خونه دارن  ولی این رفتاراشون اینقد  حال بهم زنه با شور تو تاپ دختراش جلو شوهرم راه میرن کلی   باعث اعصاب خوردین

بخدا من تا حالا ندیدم صد بار مامانم دعوت کردم خونم یبار همچین کار چیپی نکرده درک نمیکنم فقط یبار داداشم شام خوابیده بود خودم تو بشقاب براش جدا گذاشتم ببرن بیدار شد بدن  حالا مادر شوهرش ولش خاله شوهرش خدایی خیلی رو داشته همونجا یه ذره کوفت میکرد و می‌رفت دیگه اینکارها چی بوده این همه طفلک زحمت کشیده خودشم نخورده