2733
2739

من امروز روز اول قاعدگیمه رو قرص ال دی که خریدم نوشته از روز اول بخورید واقعا تاثیر داره برای تنظیم هورمونا ی چند ماه بخورم؟

سیپروترون خوردم از ال دی بهتره دکتر داد بهم 

دو ماه مصرف میکنم تنظیمم فعلا 

جوشو ولی میزنم واسم تاثیر خاصی نداشته 

ولی زیاد جوش نمی زنم کم در حد یکی دوتا

من چنانم که محال است کسی "درڪ" کند! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
یه نصیحت بهت کنم الکی هیچوقت قرص نخور اگه دکتر تجویز کرد بخور من سرخود امپول پروژسترون زدم پوستم تیر ...

اره رفتم دکتر زنان بهم گفت بخور اما میترسیدم بخورم دیگه امروز گفتم بزار بخورم

منم میرم پس. نمی دونم چرا میزنه اخه🤦امروز به امید خدا یکی خوردم ببینم چی میشه 

من مامانم رفته بود دکتر منم همینجوری رفتم داخل باش دکتره گفت احتمالا تنبای تخمدان داری این همه جوش میزنی 

رفتم سونو و اینا گف ن دیگه دکتر دارو داد هم درد پریودیم هیچ شد هم جوشام من موقع پریودیم چیزی بود باید میرفتم بیمارستان و سرم و امپول میزدم د قرص اصن فایدع نداشت

من مامانم رفته بود دکتر منم همینجوری رفتم داخل باش دکتره گفت احتمالا تنبای تخمدان داری این همه جوش م ...

منم دقیقا از چند روز قبل  پریودم جوش میزنه خیلی رو مخمه خدا کنه درست بشه دیروز یکی می گفت کلروفیلم خیلی خوبه تنظیم می کنه بدنو کلا اونم میخوام بخرم بخورم هرروز

منم دقیقا از چند روز قبل  پریودم جوش میزنه خیلی رو مخمه خدا کنه درست بشه دیروز یکی می گفت کلروف ...

من جوشام مال پریودی نبود همینطوری جوش میزدم

هرچیزیو نخور برو دکتر