2737
2734
عنوان

کمکککک‌

101 بازدید | 15 پست

من ۱۵ سالمه . هشتمم داره تموم میشه دوس دارم تابستون یه چیز یادبگیرم که هم بتونم درآمد داشته باشم هم بدرد بخوره . حالا کدومش بهتره ؟ تجربه کدومو دارین ؟ اگه دلیل هم بگین ممنون میشم ❤️

کاربری دست ۲ نفره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرم اگه خانواده اکین برو کاشت ناخن و آرایشگری یاد بگیر بعدا هم پول سازه... یا یه ساز یاد بگیر و ...

والا خودم خیلی دوس ندارم

تابستون میخوام برم گیتار 

دیگه چی مثلا ؟ درسم خوبه میتونم تدریس کنم ؟ 

یا تو یه آموزشگاه زبان تدریس کنم ؟ ۴ ساله میخونم 

کاربری دست ۲ نفره 
2740
زبان میرم اینگلیسی۴ ساله ۲ سال دیگه تموم میشه 

درامد کاشت ناخون مژه حرامه

میکاپو یادبگیر

یا برو طراحی یادبگیر

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
باشگاه هم برو

قرمز تکواندو دارم 

والیبال هم یاد گرفتم . اسکیت بلدم و شنا 

خواستم تکواندو رو ادامه بدم اما چون ارتودنسی کردم اگه به دهنم ضربه بخوره  لبم ورم میکنه و زخم میشه 

کاربری دست ۲ نفره 
قرمز تکواندو دارم  والیبال هم یاد گرفتم . اسکیت بلدم و شنا  خواستم تکواندو رو ادامه بدم ...

برو کلاس رقص😐

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
چی مثلا ؟ 

چيزايي كه علاقه داري

كاراي هنري مثل ارايشگري،طراحي لباس و خياطي،ديزاين سفره عقد،عكاسي،ميكاپ و اينا

اموزشي مثلا زبان،اگر درست خوبه ملاس خصوصي رياضي اينا بزاري

مثلا من خودم تو كاراي هنري و اينا هيييييچ هنري ندارم الان كه دانشجو ام منشي به اموزشگاه زبان هم هستم

بيشتر به كاراي مديريتي اينا علاقه دارم

🫠
چيزايي كه علاقه داري كاراي هنري مثل ارايشگري،طراحي لباس و خياطي،ديزاين سفره عقد،عكاسي،ميكاپ و اينا ...

اتفاقا درسمم خوبه . نمیدونم چطوری. شروع کنم 

کاربری دست ۲ نفره