2737
2734
عنوان

به نظر شما

106 بازدید | 13 پست

پست ترین آدم ها چه آدم هایی هستن

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
دروغگو 

دقیقاا

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
حسود حسودااااا بدترینان بعدشم آدمای دورو یه روز میفهمین

آخ دقیقا حسودا خیلی پستن

این یعنی طرف اعتماد به نفسش بالاست  سعی کن یاد بگیری تو هم نقاط مثبت خودتو بگی

اعتماد به نفس نیست پزه  پز

کسی که همش بگه من جذابم من خوشگلم  من چشام از چشای امریکایی خوشگل تره

این مشکل روانیه  نه اعتماد به نفس

اعتماد به نفس نیست پزه  پز کسی که همش بگه من جذابم من خوشگلم  من چشام از چشای امریکایی خو ...

هیچ وقت از تعریف دیگران از خود ناراحت نشو خوشحال هم باش 

از پس برای ما تعریف از خود را بد تعریف کردن هیچ وقت خوشمان نمیاد کسی از خودش تعریف کنه 

وقتی تعریف میکنه شما هم تحسینش کن ببین حست چطوره