2733
2734
عنوان

پارانویا دارم؟

113 بازدید | 23 پست

من وسواس فکری دارم و قبلا از بیماری هایی مثل ایدز و اینا و سرطان میترسیدم و بخاطرش استرس گرفتم .ولی این چن وقت همش میارسیدم دیوونه شم .الان ی هفتس ک من رفتم در مورد بیماری پارانویا سرچ کردم و خیلیم از این بیماری میترسم الان ی هفته ب طور ناخودآگاه افکار پارانویایی میاد توذهنم هر چی بیصتر درموردش میخونم علائم دیگم میاد .میدونم این افکار الکین ولی وقتی میان سراغم استرس میگیرم و حاضرم اگه پارانویا هم داشته باشم برم دکتر.بنظرتون پارانویا دارم یا بخاطر وسواس فکریه؟

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسواست باعث میشه پارانوییدی بشی

الان پارانویا دارم؟اینو گفتی استرس گرفتم .الان میخوام برم دکتر برا وسواس .برای پارانویا برم؟

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2731

من با تک تک سلولای بدنم میفهمم چی میگی چون منم مثل تو وسواس دارم و رو تمام بیماریا کلید میکردم هی اون یادم میرفت نوبت بعدی میشد

عجیبه که مثل منی دقیقا.منم یه بار اسم پارانویا به ذهنم خورد سرچ کردم درموردش خوندم استرس گرفتم نکنه منم دارم یا میترسیدم نکنه روانی شم و ..

تو هیچیت نیست سالم سالمی فقط وسواس فکری داری

تنها راه درمانت اینه که بری پیش روان پزشک تا داروی مرتبط با وسواسی بهت بده

الان پارانویا دارم؟اینو گفتی استرس گرفتم .الان میخوام برم دکتر برا وسواس .برای پارانویا برم؟

وسواستو که درمان کنی به این باور میرسی که همش داری الکی به همه چیز شک میکنی و میترسی.

از عواملی که باعث میشن استرس بگیری دور شو و کارهایی که دلت میخواد رو انجام بده.

وسواس فکری افکار منفی

یعنی پارانویا ندارم؟.اخه از وقتی خوندم تمام افکار این افراد میاد تو مغزم مثل اینکه اونا همش میترسن ک بلایی سرشون بیاد .من 5روزه اینطو شدم ولی میدونم همه افکار دروغه و وقتی تو خیابون میرم میگم نکنه این فکر افراد پارانویا رو بکنم بعد همون لحظه میاد ذهنم استرس میگیرم ک چرا بش فکر کردم

من با تک تک سلولای بدنم میفهمم چی میگی چون منم مثل تو وسواس دارم و رو تمام بیماریا کلید میکردم هی او ...

میترسم برم بیرون این افکار بیاد تو سرم استرس بگیرم ک چرا این فکرو کردم .با اینکه میدونم دروغن .مثلا میگم نکنه فلانی منو بکشه بی دلیل این فکر میاد .از وقتی خوندم ک این افراد این فکرو میکنن این فکر میاد برم استرس میگیرم

2740
وسواستو که درمان کنی به این باور میرسی که همش داری الکی به همه چیز شک میکنی و میترسی. از عواملی که ...

همه جا باعث میشه این فکرا بیان .میترسم برم بیرون این افکار بیاد تو سرم استرس بگیرم ک چرا این فکرو کردم .با اینکه میدونم دروغن .مثلا میگم نکنه فلانی منو بکشه بی دلیل این فکر میاد .از وقتی خوندم ک این افراد این فکرو میکنن این فکر میاد برم استرس میگیرم

همه جا باعث میشه این فکرا بیان . میترسم برم بیرون این افکار بیاد تو سرم استرس بگیرم ک چرا این فکرو ک ...

یه جاش به خودت بگو فلانی چرا باید تو رو بکشه؟ مگه قانون میذاره!

سعی کن برای افکارت استدلال منفی نیاری 

وقت تونو مفید پر کنید. کلاس های آنلاین ثبت نام کنید. فرصت فکر کردن و سرچ کردن در مورد بیماری‌های متفاوت رو به خودتون ندید. اگه این.ستا دارید یا تل.گر.ام آقای ۶صبح یا آقای سید داوود حسینی رو سرچ کنید. هر رو ۶ صبح لایوهای خودشناسی خداشناسی داره. حتما ببینید. به خودتون کمک کنید . شما توی بغل خدای مهربون هستید. اگه ایتا دارید کانال آقای امین جعفری یا مدرسه زندگی رو سرچ کنید. لطفا پشت گوش نندازید. پادکست هاشونو گوش کنید. شما روی دوچرخه دونفره با خدای مهربون سوار هستید. لطفا اجازه بدید خدا جلو بشینه و فرمون دست خدا باشه. همه چیز درست میشه. 

میترسم برم بیرون این افکار بیاد تو سرم استرس بگیرم ک چرا این فکرو کردم .با اینکه میدونم دروغن .مثلا ...

خودت داری میگی از وقتی اینارو خوندم هی اون افکار میاد تو سرم میدونی چرا؟چون ادمی که وسواسیه ذهنش به شدت تحریک پذیره و هرچیزی روش اثر میذاره.منظورم از اثر گذاشتن این نیست که واقعا به اون بیماری مبتلا بشه منظورم اینه ناخوداگاه هی میاد تو ذهنش و ازش میترسه.به خودت ظلم نکن برو دکتر بهت داروی وسواسی بده وگرنه داغون میشی

یه جاش به خودت بگو فلانی چرا باید تو رو بکشه؟ مگه قانون میذاره! سعی کن برای افکارت استدلال منفی نیا ...

خودم میدونم همش دروغه .اصلا نیاز ب استدلال نداره .فقط میترسم ک چرا یهو این فکر افراد پارانویا اومد تو مغزم .نکنه چون پارانویا دارم و ذهنم خودش ادامشو میره تا دیوونه شم

پارانویا فرق دارع.

پارانویادبیماری شکاکی.به همه شک داری خصوصا به همسرت بیشتر از هرکی شک میکنی.همش توهم داری که داره بچیه کاری میکنه واز تو قایم میکنه.

همش تو روش یا تو قلبت بهش تهمت میزنی .خلاصه طچپدر طرفت رو در میاری خیلی بده.

خودم میدونم همش دروغه .اصلا نیاز ب استدلال نداره .فقط میترسم ک چرا یهو این فکر افراد پارانویا اومد ت ...

بهش فکر نکن

هر وقت خواستی فکر کنی یه کاری بکن که حواست پرت بشه

مثلا یکم فلفل بخور که دیگه نری سمتش😂👌🏻 دنباله فکرتو نگیر

تنها نباش

اهنگ غمگینم گوش نده