2733
2734

چندم سیکلت سایزشون چند بود قرصات چیه

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

سلام.

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۱ سیکل سه تا داشتم ۱۴ دوتا ۱۳ بعدم ۱۳ سیکل رفتم دوتا ۱۳ اون یکی ازاد شده بود

و الان سیکل جدیده؟

منظورم اینه کلومیفن یا لتروزول داده که از سوم سیکل بعد شروع کنی؟

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
و الان سیکل جدیده؟ منظورم اینه کلومیفن یا لتروزول داده که از سوم سیکل بعد شروع کنی؟

هنوز سکیلم نشده متفرمین که هر روز میخورم لترزول ده روز دیگه پری میشم

هنوز سکیلم نشده متفرمین که هر روز میخورم لترزول ده روز دیگه پری میشم

متفورمین واسه پاییو آوردن قند خونته که به طبع اون تخمدانهات فعالتر و شادابتر میشن. خودت هم توی خوردن قند و کربو یه مقدار رعایت کن.

انشاالله بهترین نتیجه رو بگیری

2740