2733
2734
عنوان

خواهرای شما هم اینجورین ؟

103 بازدید | 14 پست

خواهر من حدود هشت ساله که ازدواج کرده 

ولی تو این هشت سال یک سری رفتار هوایی نشون داده که کلا بریدیم دیگه 

مثلاً شوهرش زنگ میزنه که بیاین عیدو بریم مسافرت یهو داد میزنه که نه با بابات اینا بریم با اونا بیشتر خوش میگذره

یا سه ماه پیش بینیشو عمل کرد 

بعد من بهش گفتم میای هفته دیگه بریم اتاق وحشت تو جمع سی نفره فامیل با صدای بلند گفت تو شعور نداری نمیدونی با دماغ عملی نمیشه اینجور تفریحارو داشت

انقدر بی احترامی کرده که الان همسرش هم یاد گرفته 

شما از این موارد داشتین ؟ چه رفتاری نشون دادین

آخه به قول بابام تف سر بالاست نمیشه هم که طردش کنیم 

ولی تو این یکسال اخیر مامان بابامو پیر کرده

وقتی تو جمع بهت اینطوری گفت میکشیدیش تو اتاق میگفتی اصلا رفتارت درست نبود و ناراحت شدم

خیلی از مشکلات با حرف زدن درست میشه

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی تو جمع بهت اینطوری گفت میکشیدیش تو اتاق میگفتی اصلا رفتارت درست نبود و ناراحت شدم خیلی از مشکل ...

یک بار این کارو کردم عزیزم

شروع کرد با صدای بلند دعوا کردن که تو به من بی احترامی میکنی

از اون به بعد سکوت کردم ولی خب صبر منم یه جایی لبریز میشه دیگه 

2740

ما با خواهرمینا داداشمینا رفتیم یه مسافرت سه روزه من میدونستم اونجا شباش سرده به خواهرم گفتم لباس گرم واسه بچه هات بردار (خواهرم از من کوچیکتره چند سال) گفت نه بابا تو این گرماااا.... رسیدیم اونجا دیدیم خیلی سرده من واسه بچه هام کاپشن برده بودم یدفعه خواهرم جلوی همه (شوهر خواهرام و زن داداشام و...) گفت این با این عقل کمش گفت لباس گرم بردار من گوش نکردم.... الان چند سال میگذره از اون ماجرا ولی من تو دلم مونده چیزیم بهش نگفتم