2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به این خوشگلی مگه چشه

چرا عیب میذاری رو دخترمون ؟

بار اخرت باشه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

این شخصیتی که فکر می کنی هستی اصلا وجود نداره ما خودمون رو وابسته به احساسات خوب و بدمون می دونیم در حالی که هاله ای از انرژی هستیم سعی کن در هر شرایطی چه خوب چه بد فقط نظاره گر باشی 

من مرد هستم 
2740
قرص ویتامین  ب 12بگیر بخورش یکم بهتر میشه

بدون دستور پزشک،خوردنش ایرادی نداره؟

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
بدون دستور پزشک،خوردنش ایرادی نداره؟

دارخونه گفت روزی یه دونه بخور, نت بزنی فایده زیاد داره البته با دستور پزشک بهتره به هر حال ویتامینه و روزی یدونه اگه بیماری خاصی نداشته باشی بعید میدونم مضر باشه 

...What the fu                                                      
دارخونه گفت روزی یه دونه بخور, نت بزنی فایده زیاد داره البته با دستور پزشک بهتره به هر حال ویتامینه ...

ممنونم،منم اکثر اوقات احساس خستگی میکنم

امتحانش میکنم،ایشالا که موثره

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
میدونی انگار افسردم روحم خستس

زمانی که بشینی یه فیلم قشنگ ببینی می بینی اصلا واسه لحظاتی از این شرایط بد رها بودی فقط کافیه حواست رو پرت کنی و سعی کنی هنر فراموش کردن رو یاد بگیری 

من مرد هستم 
ممنونم،منم اکثر اوقات احساس خستگی میکنم امتحانش میکنم،ایشالا که موثره

نت بزن بخون بعد حالا فردا یقه منو نگیری بدتر شدم

...What the fu