2733
2739

۱- یه خواستگار معمولی با شرایط و وضع مالی کاملا معمولی که دوست خانوادگی تون خودش معرفی کرده بهتون 

۲- یه خواستگار عالی با شرایط خیلی خوب و وضع مالی خوب که کسی که کارش معرف ازدواجه و خودتون خودتون و بهش سپردید بهم معرفی تون کرده .

کدوم و انتخاب می کنید ؟؟ و چرا ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی الان موندی بین خواستگار معمولی و خواستگار عالی کدومو انتخاب کنی ؟

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...
2740
۲ خب اوضاعش بهتره دیگه  راستی معرف از کجا پیدا میکنید؟

خب می ترسم خودش و خانواده ش بعدا بفهمن من خودم خودمو سپرده بودم و کلا چون معرف معرفی کرده به روم بیارن و فک کنن طرفدار نداشتم و‌...در صورتی که من خیلی خواستگار داشتم تا حالا .

والا نمی دونم. من دوست مامانم چن تا سراغ داشت 

چرا؟؟

چون خیری ندیدم خونه بابام خیلی بهتر بود عاشق شدم چشمام و بستم شما بنظرم با طرف چندماه برو و بیا روی همه رفتارش دقت کن با عقلت تصمیم بگیر نه دلت و حواست خیلی جمع باشه من شوهرم خودشو تو اون دوران خیلی خوب نشون داد زیر سقف کلا رنگ عوض کرد البته چندتا نشونه تو نامزدی نشون داد از خودش من چشمامو رو همه چیز بسته بودم و الان پشیمونم

یعنی الان موندی بین خواستگار معمولی و خواستگار عالی کدومو انتخاب کنی ؟

نه. اینو که معلومه آدم گزینه عالی رو انتخاب می کنه منتها من مشکلم با روش آشنایی هست .‌ اون یکی چون معرف بوده و خودمون فرم دادیم می ترسم برام بد بشه 

نه. اینو که معلومه آدم گزینه عالی رو انتخاب می کنه منتها من مشکلم با روش آشنایی هست .‌ اون یکی چون م ...

نه بابا چیزی نمیشه نگران تباش 

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...
عزیزم کدومش از نظر شخصیتی  به تو نزدیک تره ؟ کدومش اخلاقش بهتر  کدوم بیشتر به دلت میشینه ...

مساله این نیست. نوع آشنایییه. من کلا خواستگار که دوست و فامیل و آشنا خودشون همینطوری بفرستن زیاد داشتم و دارم ولی شرایطشون زیاد خوب تیست. از اون طرفم با معرف می ترسم برام بد بشه یا به روم بیارن و....نمی دونم کدوم حالت و انتخاب کنم 

خب می ترسم خودش و خانواده ش بعدا بفهمن من خودم خودمو سپرده بودم و کلا چون معرف معرفی کرده به روم بیا ...

نمیدونم ،چی بگم ،حالا چیز بد و خیلی خاصی م نیس بفهمن که ،معرفِ دیگه 

آره شما رو میشناسم ،واقعا خواستگار خیلی داشتی 💁‍♀️دیده بودم تاپیکات و ... 

منم دوس داشتم معرف داشتیم ،نمی‌شناسیم، مامانمم بی خیالِ ،کسی دنبالش نیس درکل