2733
2739
عنوان

برای تولد داداشم چه کادویی بخرم ۹ سالشه

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

9 سال اسباب بازی  مگه بچس :|

جغجغه که نمیخواد براش بخره یه سر به فروشگاه های اسباب بازی بزنی میبینی که واسه گروه های سنی مختلف اسباب بازی مناسب سنشون هست

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2728
نمیدونم والا. ایرپاد منظورته؟

شاید😁😂🤣🤣🤣🤣

هرچی بودنخریدم😁😂

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

خوراكي هاي مورد علاقش هم ميتوني بگيري

من براي داداشام يه بار يه دسته موز و يه شيشه بزرگ نوتلا و يه شيشه اولتين خريدم

خيلي هم دوست داشتن

البته اونا ٢٥سالشون بودا😂

منم گواهينامه گرفتم اونا برام انبه و پسته تر خريدن در مقياس زياد

🫠
2740
خوبه که ایرپاد 

خوبه

پولش رونداشتم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

اگه عاشق شخصیت های ابر قدرتی مثل اسپایدر من هست ی ست مرد عنکبوتی نگین دار بگیر 

پسرم ۳ سالشه میخواستم از ی پیج سفارش بدم شانس پسرم سایزشو تموم کرده بود سایز بزرگترم به دردش نمیخورد خیلی حسرتی شدم  

بلیط شهربازی سرپوشیده بگیر ببرش همونجا هم شام بخورید 

عو خوشم اومددد

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋