2737
2734

نگا کنید امسال ک فک نکنم بشه قبول شد فرهنگیان چون یک هفته مونده

من تیرماه انتخاب رشته میکنم علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی کرج ک کلا ده دقیقه با خونمون فاصله داره و در هفته ۳ روزه 

و درکنارش ی کار نیمه وقت میرم

و روزایی ک دانشگا ندارم ینی ۴ روز ک دانشگاه ندارم میخام دوباره برا فرهنگیان بخونم واز تیر ماه شروع میکنم برا فرهنگیان خوندنو 

خب ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا الان از کجا میدونی ک نرم؟

من نگفتم قبول نمی‌شی که میگم از کجا می‌دونی حالا اون دانشگاه بشه شاید یه دانشگاه بهتر شد😐😐😐

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍
من نگفتم قبول نمی‌شی که میگم از کجا می‌دونی حالا اون دانشگاه بشه شاید یه دانشگاه بهتر شد😐😐😐

ینی دانشگاه خوبی نیست؟

خب آخه از الان دارم شروع میکنم بخونم فک نکنم از اونجا بهتر باشه

و علوم تربیتی با ۱۵ هزار پذیرش داره

2740
ینی دانشگاه خوبی نیست؟ خب آخه از الان دارم شروع میکنم بخونم فک نکنم از اونجا بهتر باشه و علوم تربی ...

دانشگاهش عالی فقط میگم چون سریع ظرفیت پر میشه رتبه زیر ۵۰۰ پذیرش می‌کنه 

من اگه جای تو باشم فرهنگیا نمیرم حالا بازم انتخاب و علاقه خودته

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍
نظر بدید

من که نمیدونم اینده کدوم چی میشه

خودت باید روحیاتتو و جوانب رو در نظر بگیری

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اینده معلمیه

وقتی هر دو معلمیه چرا اینقدر دغدغه داری