2737
2734

اگه میتونی کلاس فن بیان و مشابهش شرکت کن

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم هی برو تو جمع تیکه کلاماشون یاد بگیر 

تو فیلما تعارفایی ک میکنن رو یاد بگیر

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

منم اینطورم

ولی دارم سعی میکنم بیشتر با بقیه ارتباط برقرار کنم با فروشنده ها بیشتر حرف میزنم سوال میپرسم

کلا با همه دارم سعی میکنم حرف بزنم ولی ارتباط چشمیم ضعیفه نمیتونم نگاه کنم🥴

کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻

کتاب بخونید با آدمایی که روابط اجتماعی بالایی دارن ارتباط بگیرید

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2740
منم اینطورم ولی دارم سعی میکنم بیشتر با بقیه ارتباط برقرار کنم با فروشنده ها بیشتر حرف میزنم سوال م ...

منم نمیتونم تو چشم کسی نگاه کنم تو دانشگاه سر کلاسا همش دارم موزاییکا رو میشمرم😑

نه مثلا ی نفر به من گفت ی بار مشتاق دیدارمنم گفتم سلامت باشین و دهن هردو بسته شد میشد بگم دل به دل ر ...

مشتاق دیدارت منم نمیدونم چی بگم میگم ممنون یا میگم ایشالله سعادت دیدنم نسیبتون بشه

...What the fu                                                      
مشتاق دیدارت منم نمیدونم چی بگم میگم ممنون یا میگم ایشالله سعادت دیدنم نسیبتون بشه

🤣🤣🤣🤣خیلیامون نمتونیم قشنگ احوال پرسی کنیم متاسفانه بعضیا ی طوری قربون صدقه میرن و کلام به کلام هم جواب میدن انگار کلاس رفتن

🤣🤣🤣🤣خیلیامون نمتونیم قشنگ احوال پرسی کنیم متاسفانه بعضیا ی طوری قربون صدقه میرن و کلام به کلام ه ...

اره, اکثرا یا زیاد تو اجتماع بودن یا خانواده اجتماعی داشتن مثلا بازاری اینا 

...What the fu