2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سال بعد گلم

چه رشته ای هستی عزیزم ؟ اگه تجربی ریاضی هستی مشاور خودم خیلی عالیه یه هفته باهات رایگان کار می‌کنه اگه درس خون باشی باهات جلو می‌ره تو این یه هفته م میفهمی بدردت میخوره یا نه

عزیز دلم   اگه تونستی فقط یه صلوات به امید اینکه این سری بشه برام بفرست💛💫 
2728
تجربی گلم حضوری هست مشاورشون؟

نه عزیزم من زیاد مشاور داشتم ولی مثل ایشون پیدا نکردم حتما بهت پیشنهاد میکنم امتحانشون کنی ضرر که نداره پولیم قرار نیست پرداخت بکنی 

نه عزیزم من زیاد مشاور داشتم ولی مثل ایشون پیدا نکردم حتما بهت پیشنهاد میکنم امتحانشون کنی ضرر که ند ...

حتما گلم موردی نداره شماره تماس یا آیدی تلگرام یا اینستاگرامشون بهم بدید؟

شما امسال باهاشون داشتید؟

هزینه هاشون در چه حده و ازمون که میدادید تراز خوبی کسب میکردید؟

حتما گلم موردی نداره شماره تماس یا آیدی تلگرام یا اینستاگرامشون بهم بدید؟ شما امسال باهاشون داشتید؟ ...

@PEZESHK403_bot داخل تلگرام پیام بده بهشون کامل راهنماییت میکنن اگه نتیجه گرفتی دعام کنی ♥️

2740
مرسی عزیزم شماهم میشه بگید درمورد تجربتون با ایشون

من خیلی راضیم گفتم مشاور زیاد داشتم ولی مثل ایشون ندیدم خیلی به فکر دانش آموزه و اصلا برای ایشون وقت و بی وقت نداره هر ساعتی در دسترسن. پروف همین آیدی که فرستادم چک کن زده روندشون چطوریه یا حتی داخل خود رباتشون کامل زدن که روندشون چطوریه

مرسی عزیزم موفق باشی و بهترین نتیجه رو بگیری😍😍❤

فداتشم عزیزم اگه مفید بود یادت نره دعام کنی ♥️