2752
2734
عنوان

دلم دندان پزشکی رو میخواد اما رابطم نمیزاره ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 59 پست
در هر حال الان وقت تلاش برای درسه . چه اونو بخوای چه نخوای  .تو هم بشو یه دکتر که التماست کنه ...

:) میتذسم بره با اونا و بیشتر از این اعتماد به نفسم کوبیده بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای موفقیت هیچ وقت دیر نیست اگر واقعا هدفت رو دوست داشته باشی میتونی از هین الان شروع کنی واسه رسیدن به رشته دلخواهت بجنگی خودت رو درگیر روابط بی سر و ته نکن میفهممت فشار روحی باعث شده به اون پسر روی بیاری برای خلاص شدن از این ناراحتی اما با ادامه دادن به این رابطه فقط روز به روز غمگین تر میشی خودت رو با درس سرگرم کن باعلاقه بخون اولش وانمود کن که علاقه داری بعد کم کم واقعا یه چیز جدانشدنی میشه و با حوصله درس میخونی از فردا شروع کن امروز برنامه اش رو بچین با یه مشاور خوب صحبت کن توصیه ام بهت اینکه مشاورت پسر جون نباشه با توجه به اینکه الان دل بستی یه یه پسر ممکن این اتفاق دوباره برات بیوفته کم کم اونو فراموشش کن بهش پیام نده دیگه نبینش هروقت بهش فکرکردی سریعا خودت رو با یه چیز سرگرم کن کم کم فراموش میشه اگر پایه ات قوی باشه شاید بتونی اگر هم نشد ادامه بده برای سال دیگه خبری نیست فوقش یکسال دیرتر میری ولی بهتر از اینکه حسرتش تا اخر تو دلت بمونه چون درکت کردم برات یه طومار نوشتم موفق باشی 

پسری که تو رو هولت نمیده برا موفقیت باید رها کرد  والا منم تو رابطم و پشت کنکوری 😑😑 درس که ن ...

اینم میگه بخون ولی کرمم میریزه اینطوری ذهن منو درکیر کنه

تاپیک خیانت خواهرت رو دیدم باهم هم درد بودیم چیکار کردی اخرش شما؟

هیچ هنوز دعوا 🥺 خواهرم خریت کرده ماهم تو دردسر افتادیم هر روز شوهرش زنگ میزنه 

خواهرم تو لجبازی و شوهرش رو مقصر میدونه 

🙂میجنگم اما التماس هرگز نمی کنم 
میتریم بره با اونا ینی تمام ترسم همینه

نترس اونا با این دوست نمیشن 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
اینم میگه بخون ولی کرمم میریزه اینطوری ذهن منو درکیر کنه

رهاش کن این مدت تلاش کن برس صد در صد میتونی تو این زمان کن برسی 

الان مطمئن همی ایشون بعد کنکور میاد اون خانوما رو میزنه تو سرت 

🙂میجنگم اما التماس هرگز نمی کنم 
دختر قشنگم منم مثل شما سال دوم کنکور با یک پسری آشنا شدم که یه کم حالم بهتر شه، تازه دانشجوی پزشکی ب ...

جدی میگین؟ ینی سال دوم قبول شدین؟ فکر میکردم فقط من چنین مشکلی دارم:)

جدی میگین؟ ینی سال دوم قبول شدین؟ فکر میکردم فقط من چنین مشکلی دارم:)

نه عزیزم فشار خیلیهذسال دو تازه من سرکنکور گریه هم کردم وگرنه جای خیلی بهتری قبول میشدم. بله بشین بخون. با هر بی ارزش سادیسمی هم همکلام نشو

امسال میشم physiatrist :)
2706