2733
2734

دخترا و پسرای  مجرد گلم چند تا راهکار از تجربیات خودم براتون میفرستم تا خ استگار پیدا شود و بعدش انشالله یک ازدواج عالی با فکر و منطق و عقل 

اول اینکه 

برخی معیارهای سلیقه ای را کنار بگذارید شوهرم باید حتما دکتری داشته باشد شوهر ایندم حتما باید فلان خونه یا فلان معیار را داسته باشد 

معیارهای اصلی مثل اخلاق خوب و....اونها حتمی هست و لازم ولی گیرهای الکی ندهید 

دوم

شایستگی های خود را زیاد کنید مهارت کسب کنید در اجتماع برویدباشگاه مسجد دورهمی تورهای یکروزه  

روی اخلاق فردی خودتان کار کنید این  کار دو سر سوده 

ادب خیلی مهمه اکثر جوانهای ادبیات بدی دارند هیچ کس ادم بی ادب را دوست نداره بالا بردن سطح ادب و فرهنگمون از بین بردن نقاط ضعف مون 

پسره بیکار را هیچ کس خوشش نمیاد بالا بردن سطح مهارتها و تواناییهامون

سوم اراستگی 

اراستگی با ارایش کردن و بوی عرق دادن فرق دارد یعنی لباس دمده باشه و لی تمیز و اتو کرده باشد موهای سرت ژولیده نباشه 

دندانت زرد و دهانت بد بو نباشه 

لازم نیست لباس چند میلیونی بپوشی ساده بپوش ولی تمیز بپوش 

چهارم 

حالا طرف صحبتم با متاهل هاست اگه دختر و پسر مجرد و خوب دیدید معرفی کنید بقیه کار را به خودشون بسپارید بگید من این دختر و یا پسر خوب را ظاهرا پسندیدم شما اگه دوست دارید اقدام کنید 

پنجم 

دعا و توکل کنید بر خدا توسل به ائمه 

۴۱ روز دعای یا من تحل  به عقد المکاره در صحیفه سجادیه

انشالله تک تکون تاپیک ازدواج بزنید ازدواج عاقلانه ازدواج درست و منطقی ازدواج  یک عمر یک سر و یک بالین

شما هم راهکار دارید بگید 

ومنتظرحمله نشیدخودتون حمله کنید

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
هر شهری بخصوص شهرهای بزرگ تورهای یک روزه دارند یعنی میروند اطراف همون شهر نه جای دور شب خونه هستید&n ...

همون چندساعتش خوبه

شب ک اصلااا

ولی چطور میشه پیدا کرد این تورهای مطمئنو؟؟؟

میشه بگی😬

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
تور یک روزه از کجا پیدا کنیم؟😐

تورمورفایده نداره

انتظارهم دیگه فایده نداره

مستقیم بریددرخونشون حرف بزنیدباننشون

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
همون چندساعتش خوبه شب ک اصلااا ولی چطور میشه پیدا کرد این تورهای مطمئنو؟؟؟ میشه بگی😬

تقریبا مطمئن هستند با مادر بروید چند باری 

کم کم دیگه با چند نفری دوست میشید 

در گوگل سرچ کنید میاد