2752
2734
عنوان

هر کی میگه موی فر خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 34 پست
مجردی؟  اگه آره شوهرکنی پولدارمیشی

مجردم

چی بگم والاه حقیقتا بار اولمه میشنوم امیدوار شدم به زندگی🥺

ممنون از امیدتون🥺💙

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منی که تازه بعد از سالها دارم استایل موهامو برمیگردونم و عاشقش شدم🥲هر چقدم دردسر داشته باشه اشکالی نداره مهم اینه الان حس بهتری نسبت به خودم دارم🥲

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
منی که تازه بعد از سالها دارم استایل موهامو برمیگردونم و عاشقش شدم🥲هر چقدم دردسر داشته باشه اشکالی ...

موهاتون فره؟ 

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
2731
موهاتون فره؟ 

آره

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔