2737
2739
عنوان

ایراد من سینگل به گور چیه

181 بازدید | 17 پست

21سالمه تا حالا هیچ دوس پسری نداشتم دیگه واقعا دارم می ترسم تنم یخ کرده قیافم بد نیس میگن شبیه کره ای هام ولی می ترسم واقعا یعنی اینقدر زشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تنت یخ کرده؟ چون دوست پسر نداشتی؟ انگار مثلا کلیه اینا نداشته میگه تنم یخ کرده 😒😒500میگیرم دوست پسرت میشم بدون ابراز علاقه با ابراز علاقه 1تومن قربون صدقه با ابراز علاقه و ناز کشیدن هزینه اش بالاس

...What the fu                                                      
2738

منم 23 سالمه و حوصله شو نداشتم

ببین ربطی به چهره نداره 

دهه های قبل هم نیست پسرا هر دختری دیدن دنبالش بیفتن و بهش شماره بدن اون دختر باید یه چراغ سبز نشون بده یا توی گروه هایی که همشهری هاش یا جوان ها هستن باشه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی