2733
2734

من ده روزه انجام دادم(نمیتونم عکس بزارم) یکم باهم فرق میکنن یکیش بلند تر پهن تره درست میشه یا نه؟! البته فکر نمیکنم اخه ورمم خوابیده 

به کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار ماندن دوباره هراس داشت⛓
من یکم درست نشد رفتک یه آرایشگاه عالی بعد شش ماه با موچین قرینه کرد دیگه هم در نیومد خوشگل موند

راضی هستین؟ 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکم درست نشد رفتک یه آرایشگاه عالی بعد شش ماه با موچین قرینه کرد دیگه هم در نیومد خوشگل موند

نرفتی اونجا خودشون برات ترمیم کنن؟؟آخه من اون یکی ابروم ک پهن تره رو بیشتر دوسدارم 

به کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار ماندن دوباره هراس داشت⛓
2728
نرفتی اونجا خودشون برات ترمیم کنن؟؟آخه من اون یکی ابروم ک پهن تره رو بیشتر دوسدارم 

مبرکت باشه ببین دوست عزیز تا ۶ماه تقریبا هر روز یه مدلی یه تا فازهای ریزش رو پشت سر نزاری نمیشه نتیجه ی قطعی رو ببینی  برای من بعد از اینکه ریخت و دوباره دراومد و جا افتاد تقریبا یه سال زمان برد