2737
2734
عنوان

مدیر پررو ...🤬

334 بازدید | 24 پست

امروز زنگ دوم که از کلاس زدم بیرون بیام دفتر ،،، بقدری در طی زنگ راهرو شلوووغ بود و دانش آموزان جیغ و داد و رفت و آمد میکردن که صدام گرفت اینقد تو کلاس خودم بلند حرف زدم تا بچه ها بفهمم صدام رو .. 

منظورم اینه که توی راهرو ، کلاسای دیگه ول بودن و سر کلاس خودشون سر و صدا میکردن 

بعد جوری بود ک امروز دوتا از معاونا کلاس داشتن و من و چند تا دبیر دیگه 

زنگ معاونا ،ب خودشون زحمت نمیدن به بچه ها تذکر بدن یا حواسشون ب نظم باشه 

خلاصه اومدم تو دفتر گفتم به مدیر که ؛ خانوم ....... چهارشنبه ها خیلی راهرو‌ درهم برهم و شلوغه ... یهو مدیر گفت نه خانوم .....( یعنی من ) ،، تقصیر خود دبیراست که به بچه ها اجازه میدن برن بیرون ...‌‌‌‌‌بای لحن‌جدی 

در صورتیکه چرت می‌گفت و دقیقا ایراد از همون کلاس های بود ک معاوناش کلاس داشتن ...‌‌‌‌‌‌‌منم دیگه چیزی نگفتم و رفتم نشستم ولی تا آخر تایم نگاهش هم نکردم 

خیلی بدم اومد از طرز جواب دادنش ... من به اون گفتم که مثلا مدیر هست ی نظمی به اوضاع بده ولی اون فقط خواست چرت بگه و ماست‌مالی کنه اونم با لحن جدی و چشمای گرد 😐

تاپیکتو یادت میاد خودت چجوری با لحن بد جواب کاربرا رو دادی جیگر؟

اون تاپیکت که نوشته بودی معلمی و  گوشی دستت بوده و ....

اینو گفتم یادت باشه یه کوچولو با مردم مهربون باش تا اونام باهات مهربون باشن در عوض😊

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بری زیرآب معاون ها رو بزنی پیش مدیر بهت مدال میدن؟ خودتون به دانش آموزان توی راهرو تذکر می داد ...

وا😐

زیر آب نزدم که 

حتی اسم هم نیوردم 

فقط گفتم راهرو خیلی شلوغه ... همیشه چهارشنبه ها همینه 

2728
تاپیکتو یادت میاد خودت چجوری با لحن بد جواب کاربرا رو دادی جیگر؟ اون تاپیکت که نوشته بودی معلمی و & ...

چه ربطی داشت 😐

من کاملا نرمال و عادی به مدیر گفتم اما اون انگار زورش اومد 

تاپیکتو یادت میاد خودت چجوری با لحن بد جواب کاربرا رو دادی جیگر؟ اون تاپیکت که نوشته بودی معلمی و & ...

در ضمن ، محاله کسی با من درست کرد بزنه من بد جوابشون رو بدم 

محاله 

بد حرف زده بودن جوابشون رو دادم

2740
همونجا حرفتو بزن یا یک درصدم  ناراحت نشو اصلا هم برات مهم نباشه وگرنه خودتو حرص میدی و زد ...

حرفم رو زدم ولی وقتی اونجوری جواب داد دیگه چیزی نگفتم 

چون انگار میخواست مقاومت کنه در برابر حقیقت 

حرفم رو زدم ولی وقتی اونجوری جواب داد دیگه چیزی نگفتم  چون انگار میخواست مقاومت کنه در برابر ح ...

من هرگز یادم نمیره بخاطر آرزوهام چقدر تحقیر ها و زورگویی ها رو تحمل کردم هرگز دوست ندارم یکبار دیگه تو اون موقعیت خودمو قرار بدم