2737
2739
چنوقته انجام دادی حین عمل درد نداشتی جا بخیش رفت و هزینش چقد بود اسم دکترتم بگو عزیزم

عزیزم من هرکیو دیدم انجام داده جاش مونده.یکی از آشناها انجام داده قیافش یه جوری بدشده قبلش خشکلتربود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چنوقته انجام دادی حین عمل درد نداشتی جا بخیش رفت و هزینش چقد بود اسم دکترتم بگو عزیزم

سه ساله.. نه اصلا بیحس کردن .. ببین اگه خوش گوشت باشی عالیه ..هزینش سه تومن و اینکه من خراسانم .. بهتربن عمله حتما انجام بدین

2740
سه ساله.. نه اصلا بیحس کردن .. ببین اگه خوش گوشت باشی عالیه ..هزینش سه تومن و اینکه من خراسانم .. به ...

میشه پزشکتون رو معرفی کنید؟

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
 کدوم شهری دخترم

شما مشهد مگه نیستی اسم پزشکتون رو لطفا بگید چون شهر ما پزشک زیبایی خوب نداره مجبورم بیام مشهد

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
دکتر سنجری کلینیک زیبایی آرتا واقع در بلوار فردوسی 

مچکرم

2706