2733
2734
سقف موجودیش چقدره  و اینکه قسطش رو آیا از حقوق ماه بعد کم میکنن؟

نفری۳۰۰یا۴۰۰بن هست که کاملا رایگانه.سقف خرید قسطی ۲میلیونه ک ازحقوق ماه بعد یکجا برمیدارن.خریدقسطی لوازم خانگی۸۰میلیونه سقفش.فقط هم فروشگاه اتکا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نفری۳۰۰یا۴۰۰بن هست که کاملا رایگانه.سقف خرید قسطی ۲میلیونه ک ازحقوق ماه بعد یکجا برمیدارن.خریدقسطی ل ...

به نظرتون ، ما چون خبری از بن نداشتیم ،بن که هرماه برامون میریختن  باطل شده یا جمع شده تو کارت هستش؟

شما نمیدونی چقدر موجودی داره ؟واینکه از قسطش رو از حقوق ماه بعد کم میکنن؟

هر ماه نفری ۴۵۰ شارژ میشه که میتونی خوراکی بگیری

و تا سقف ۷۵ میلیون هم وسیله خونه بیاری که اونو ماهانه از حقوق شوهرت کم میکنن

مثلا من دو سال بیش دوتا یخچال اوردم ۳۶ تومن با سودی که بردن روش شد ۴۷ تومن و ماهی ۱۲۰۰ از حقوق کم میکنن

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
2738
به نظرتون ، ما چون خبری از بن نداشتیم ،بن که هرماه برامون میریختن  باطل شده یا جمع شده تو کارت ...

نه هستش

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
معذر میخوام هر ماه به شما  چه مبلغ بن میدن ؟؟؟

ما نداریم پدربزرگم بازنشسته است داره

رایگانه ماهی ۲ میلیون

مثل سبد کالا میتونی هر چی میخوای از فروشگاه خرید کنی اگر بیشتر از مبلغ دو تومن بشه از حقوق ماه بعدت برمیدارن