2733
2734

قران کتاب زندگیه نه فال

خدا سفارش به استشاره و تعقل کرده

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که نمی خوام برا ف+ال بگیرن 🙁

چه فرقی میکنه

خدا مگه مرض داشت وقتی انسانو افرید به خودش احسنت گفت

به خاطر همین عقل و فکر بوده

شما عقلتو بکار بنداز جوانب رو بسنج یعنی چی لای قرانو باز کنن ؟!؟!؟!

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
وقتی نمی فهمین لطفا نظر ندین من که نمی خوام آیندمو بفهمم 

چرا عصبانی میشین

من گفتم چرا فکر نمیکنین و جوانب رو نمیسنجین و تصمیم منطقی بگیرین من توهین کردم به شما ؟

عذر خواهی میکنم

2738