2733
2739
عنوان

جنازه بابام جلوم بود فامیلمون گفت برو لباساتو عوض کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1453 بازدید | 67 پست

خدا رحمت کنه پدرتونو و بهتون صبر بده 

خوب کاری کردی جواب اون احمقم دادی تا بفهمه و موقعیت شناس باشه 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

عزیزممم بهش فک نکن به مامانت میگفتی من اونموقع انقدر تو داغ ار دست دادن بابام بودم چه میدونم چی گفتم چی پوشیدم خودتو و مامانتو ناراحت نکن 

خدا پدرتون رحمت کنه انشالله با ائمه محشور باشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر حالا چی تنت بود اینجوری گفته

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂
2731
غلط کرد ولش کن  خدا به دلت صبر بده به اون احمق هم عقل

زنداداشم الان اینجاست طرف مامانمو میگیره هیچکس درکم نمیکنه فقط من واسه بابام گریه میکنم کاش خواهر داشتم باهاش همدردی میکردم😭😭

با افتخار کوردم🌱
زنداداشم الان اینجاست طرف مامانمو میگیره هیچکس درکم نمیکنه فقط من واسه بابام گریه میکنم کاش خواهر دا ...

به این فکر کن بابات هم دلش نمیخواد تو اینجوری خودتو اذیت کنی 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2740
چرا دوروبریای من این شکلین انتظار دارن تظاهر کنم هیچی نشده😭😭

کسی نمیتونه درک کنه تو دل آدما چی میگذره اون خانوم هم خیلی بی ملاحظه بوده 

با آرامش و بدون دعوا برای مادرت توضیح بده که تو اون شرایط سخت نباید بهت گیر میداد و اینکه اگه بخواین از الان به حرف این و اون توجه کنید تصمیم گیرندتون میشن 

خدا رحمتش کنه 

جاش تو بهشت باشه 

ولش کن هر جی میخوان بگم 

مسئول دهن گشاد مردم ما که نیستیم 

خدا بهت صبر بده 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
بابام مرده بود تو بیمارستان  زن عموم اومده بود هی میگفت کیسه زباله تون کجاس فلان جارو تمیزتر ک ...

عزیزم چقد بد😓😓خدا رحمتش کنه

بخدا از بچگی خونه داداشم انگار کوزت بودم انقد کار ازم کشیدن

اللن دست به سیاه سفید نمیزنه اینجا😭😭😭

با افتخار کوردم🌱
دختر عموی بابام

کاملا حق باتویه عزیزم

خدا بهت ارامش بده

یه قانونی هست که میگه:گاهی هرچقدر بیشتر پافشاری میکنی وبیشتر سمتش میری و درگیرش میشی اون بیشتر از شما دور میشه🧡🍂... پس رها کن بره شاید رسیدن تو رها کردن باشه! به قول جمله ای که تو کتاب کیمیاگر نوشته بود: انچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت....                                             کارما میگه هرکسی رو بیشتر از لیاقتش دوست داشته باشی بیشتر از لیاقتت ضربه میخوری🤌🪐

چه احمق بوده

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)