2737
2739
عنوان

هر کی پرستاره بیاد #سیستم سمی پرستاری

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 55 پست
این ی تصمیم شخصیه ولی کلا اگه قرار بود تو این سیستم کار کنی این شکل رفتارا جوابگو نیس.عین اکثریت کده ...

منظورمو خوب نفهمیدی 

نمیخوام که دعوا کنم 

ولی اینا فکر کردن از من میتونن سو استفاده کنن 

اینهمه تبعیضو من نمیتونم قبول کنم 

All is one 
منظورمو خوب نفهمیدی  نمیخوام که دعوا کنم  ولی اینا فکر کردن از من میتونن سو استفاده کنن& ...

من خودم پرستار نیستم.

ولی سیستم همینه تو تمام رشته های درمان.مثلا رزیدنت سال یک ب اینترن زور میکه.سال سه ب سال یک

پرستارای با سابقه ب طرحی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ی تصمیم شخصیه ولی کلا اگه قرار بود تو این سیستم کار کنی این شکل رفتارا جوابگو نیس.عین اکثریت کده ...

توصیه میکنم این تاپیکمو بخونی 😂

میخواستن بخشمو عوض کنن با همین شکل رفتارا حرف خودمو ب کرسی نشوندم

All is one 
2731
من سال ۶ام ک دارم کار میکنم خوب میشناسم سیستمشونو خودشونو و تبعیضاشونو

اره 

خب پس باید بدونی هر چقدر بیشتر بله و چشم بگی بیشتر سوارت میشن فکر میکنن نمیفهمیم 

All is one 
2740
اره  خب پس باید بدونی هر چقدر بیشتر بله و چشم بگی بیشتر سوارت میشن فکر میکنن نمیفهمیم

کلا ک خانوادتو وارد بحث شیفتا و ارتباط با هد نرس نکن.رفتار سطح پایین از نظر کاری.تعاملاتتو بر اساس سیاست داشته باش ظاهرا خوب باش باهاشون نشون بده ک مشتاق همکاری هسی با همکارات مشتاقی کاور کنی شیفتارو ولییییییییییی متاسفانه یهو مریض شدی  متوجه شو دیگه چی میگم   

اسی درکت میکنم منم پرستارم  تحمل کن طرحت تموم شه مدرکت ازاد شه بعدش هرکاری دلت خواست بکن

اخه کارشون عین توهین به منه 🙃

ی نیروی دیگه مثل من شیفت سبک بیاد من خودمو بکشم 

به کار اینکه اون داره کلینیک راه میندازه خب منم میخوام درس بخونم

حس میکنم دارن ب من میخندن 

All is one 
کلا ک خانوادتو وارد بحث شیفتا و ارتباط با هد نرس نکن.رفتار سطح پایین از نظر کاری.تعاملاتتو بر اساس س ...

اره راست میگی 

ولی به نظرت اونا لیاقت این رفتارو دارن ؟ 

خودش شماره مامان منو گرفته که اگه خواب بودم به اون زنگ بزنه 😶

All is one 
اره راست میگی  ولی به نظرت اونا لیاقت این رفتارو دارن ؟  خودش شماره مامان منو گرفته که ا ...

چ‌کار ب لیاقت اپنا داری.مهم اینکه لج نکنن بخان تلافی کننن توام مثلا خیلی دختر خوب و پر تلاشی هسی طفلی یهو مریض میشی فقط.ب هر حال پرستاری تعامل زیاد داره یهو کارت گیر میفته اذیتت نکنن.طرحتم ک تموم شد دیگه خدافظیم نکردی باهاشون نکردی