2733
2734
عنوان

چقدر من بدبختم

166 بازدید | 13 پست

تو خوابگاه خیلی اذیت میشم بعد آخر هفته بود شنبه هم کلاس نداشتیم گفتم برگردم خونه وقتی برگشتم پدرم کلی دعوام کرد که کجا برگشتی هر روز میای نون خور اضافه من بدبخت از اون جهنم فرار کردم اومدم اینجا بعد باهام اینجوری رفتار میکنن بچه ها همشون پدر و مادرشون اصرار دارن که برگردن بعد من میام اینجوری چرا خدا چرا حتی خانواده م هم منو دوس ندارن😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهی  همیشه اینجور بودن ویا دانشجو شدی اینجور شون  شاید اینجوری مچیگن که به خوابگاه عادت ...

نه کلا پدرم بی رحمه هیچ وقت بهم محبت نکرده هیچ وقت دوسم نداشته اگه آدم بود مثل همه پدر های دنیا من اینقدر کمبود اعتماد به نفس نداشتم اینقدر افسرده نبودم🥲

2740
نه کلا پدرم بی رحمه هیچ وقت بهم محبت نکرده هیچ وقت دوسم نداشته اگه آدم بود مثل همه پدر های دنیا من ا ...

الهی بمیرم برات عزیزدلم... 

انشاالله که خدا کمکت کنه💔

این کاربری دست دو نفر هست✋
نه کلا پدرم بی رحمه هیچ وقت بهم محبت نکرده هیچ وقت دوسم نداشته اگه آدم بود مثل همه پدر های دنیا من ا ...

پس عزیزم هرجور شده تحمل کن 

سر خودت رل با درس و زبان و... گرم کن تادکمتر احساس دلتنگی ‌کنی تا درست تمام بشه بری سرکار و مستقل بشی

زندگی خوابگاهی سخته 

مخصوصا اگه عادت نداشته باشی کسی تو کارت دخالت کنه 

منم حدودا ۲.۵ ساله خوابگاهیم اما هنوز اونقدر عادت نکردم 

ولی شچرایط سخته فقط به هدفت فکر کن اگه درآمد داری کلاس ورزش ومشاوره برو

خیر سرم تربیت معلم آخه بگو منو چه به معلمی من نمیتونم خودمو نجات بدم بچه های مردمم بدبخت کنم عین خود ...

اینجوری تازه سنت کمه 

یکم بزرگتر بشی و مطالعه کنی میفهمی چی میخوای واسه زندگی و چطور با بقیه سازش کنی و..‌