2737
2734

اگه دخترتون مثلا 16 ساله بیاد و بهتون بگه مامان من از یه پسر خوشم اومده اولین واکنشتون چیه؟

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی میخندم میگم بریت بهش تزار وابستت کنه

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2740

اگه بهتون گفته اول از همه خوشحال باشین که انقدر بهتون اعتماد داره و باهاتون راحته که همچین مسئله ای رو درمیون گذاشته 

لطفا گارد نگیرید سرزنش و دعوا هم اصلا 

حرف بزنید راهنماییش کنین ترجیحاً از یه مشاور و کسی که علمش رو داره کمک بخواین

کاری ک من کردم🤣من رفتم گفتم من عاشق شدم

آخی😂 دهه هفتادی هستی احتمالا

زمان ما عاشق شدن مد بود🤣

الان رل میزنن و کراش و جاست فرند

کسی دیگه عاشق نمیشه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
چه کسانی در خیمه امام زمان «ارواحنافداه» جا دارند... فُضیل گوید: از حضرت امام باقر علیه‌السّلام ...

؟؟؟؟؟

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹