2733
2739
عنوان

چراااا دکتر زنان زایمان چند نفر رو باهم تو مطبشون صدا میزنن

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 60 پست

دکترت کیه کدوم شهری؟ دکتر منم همینجوریه ولی خب همه باهم ک داخل نیستن بقیه تو راهرو هستن هی باهم حرف میزنیم صدا دکتر و بیمار نمیاد ک ... چون خیلی شلوغن باهم میفرستن داخل ک دستیار ب سرعت هر کسی رو راهنمایی کنه تو کدوم اتاق بخوابه دکتر و بیمارای بیرون معطل نشت

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیش ده نفر رفتمممم حتی بیشتر همشون اینطورن خدا لعنتشون کنه با هزار تا خجالت از مشکلم حرف زدم پنج نفر ...

قبل اینکه پول ویزیت رو بدی بهشون بگو روم نمیشه و میخام تنها باشم

اگر گفت نمیشه برو جای دیگه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

چون عوضین😖😖

تو اتاق سونو داخلی سه چهار نفری میفرستاد داخل میگفت لباساتون در بیارید اماده باشید (چهار تا خانوم بدون شلوار باید صبر میکردن تا نوبتشون بشه) بعدم نه سوال جواب میداد عین وحشیا بود من دیگه پیشش نمیرم

2740
آخه من دختر میتونم تنهایی چیکار کنم نهایت بیرونم میکنن در عجبم که سونو واژینال داشت یه زن جلو ما انج ...

دیگه خیلی در پیته اونجایی که میرید من تا حالا ندیدم جلوی کسی سونو کنن چه برسه واژینال

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤

من پیش یه دکتری رفتم دیدم ماشالله ۳ نفر با من ریختن تو خب شاید من یه دردی داشته باشم نخوام اون بشنوه یا تو حواست دیگه به من نیست ولی دکتر خودم شعور سرش می شه تک تک می گه بیان تو.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

اعتراضم باید همه باشن وقتی یک نفر میگه ناراضیه میگن به سلامت نیا دیگه ولی اگر همه بگن دیگه نمیتونه اینجوری جواب بده اینقدر پول بدی بعد نه جواب درستی بگیری نه احترام بزارن بهت

آخه من دختر میتونم تنهایی چیکار کنم نهایت بیرونم میکنن در عجبم که سونو واژینال داشت یه زن جلو ما انج ...

وا این اولین بار شنیدم 

چقدر زشت من جات بودم پول ویزیتمو میگرفتم می فتم جای دیگه ن تو اون تویله ک اسمش مطب دکتره

لایک نکن خیرشو ببینی