2737
2734
این دیگه خدایی توهین به طرف مقابله همسرم شناخت بیشتری ازش داره من که خونش نرفتم تا الان بعد ۱۲ ساال ...

بله درسته من خودم بعد ۱۴ سال میخواستم برم خونه یکی اونم به اجبار شوهرم که خداروشکر طرف گفت من قند و چایی ندارم نیایید😂😂حالا سر و روی زنش ویترین طلافروشیه ولی گفت قند ندارم😂😂فقط قیافه شوهرم دیدنی بود😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما که خونش دعوت نبودی اون‌یکی جاری بوده رو حرفای انن شخص بهتره قضاوت نکنی واگرم گله ای کرد بگو آدم ...

من نبودم ولی با شناختی که ازش دارم میدونم اون جاریم دروغ نمیگه

بنده خدا جاریم میگفت هفته قبلش کلی برده اش دکتر و کارهاشو کرده 

بعد تو مهمونی اونجوری کرده

میکفت دو روز بعدم بیرون منو دید روش رو کرد اونور رفت 

خواهر همونم درست نداده یدونه پخته نصفش ریخته😂😂

😂😂😂خدایی از این ادما ک فقط میخان بیان بدم میاد

خالم میاد خونه مامانم توقع داره چایی پنج دقیقه قبل اومدن اون اگه دم شده باشه جلوش نذاری و کاملا تازه دم باشه وگرنه نمیخوره اما بری خونش یک ساعت باید هوا بخوری بعد ی چایی سرد میریزه استکاناشم کمتر از تعداد مهمونا میاره🤣

2731
دهنشو ببندن، چشمای شوهرم میتونه ببنده که همچین پذیرایی از خانواده شوهرش کرده؟؟؟!!!

چی بگم اون موقعم میگه آره ماکارونی کم بود منم رعایت حالتو کردم تو اصرار داشتی مهمون کردمشون وگرنه تو که وضعمونو میبینی اما جاری استارتر از اون پرروهاست

من نبودم ولی با شناختی که ازش دارم میدونم اون جاریم دروغ نمیگه بنده خدا جاریم میگفت هفته قبلش کلی ب ...

دیوانه حتما دلش پر بوده که چرا اومده خونش غذاشو خورده یا ممکنه پشت سرش جاریت حرف زده این و اون به گوشش رسوندن اینم بدش اومده روشو اونور کرده