2733
2734

این همه با توعه خب بزار چندساعتم با دوستاش خوش باشه آدم جایی بره که نمیشه همش گوشی دست بگیره وقتی هم ک برگشت و پیام داد زرتی جواب ندی بزار یکی دوساعت ازش بگذره بعد بگو امروز خیلی مشغول بودم سمت گوشی نیومدم ک فک نکنه از صب تا شب تنها کارت این بوده ک چشم ب راهش باشی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو بهش زنگ بزن

یبار باز پیش همین دوستش بود، زنگ زدم انقدر دوستش از اونور چرت و پرت گفتم انقدر دلقک بازی درآورد که نگو؛ همش میگفت داریم میریم دختربازی مثل قدیم، بعد به رلم میگفت عه این کدوم دوست دخترته؟ 

2731
این همه با توعه خب بزار چندساعتم با دوستاش خوش باشه آدم جایی بره که نمیشه همش گوشی دست بگیره وقتی هم ...

نه خب قطعا که جوابشو نمیدم همون لحظه، اصلا شاید تا آخرای شب کلا جواب ندم. حرف من الان اینه که واقعا من فقط واسه مواقع تنهاییشم؟ یعنی توی شلوغی و با دوستش، مهم نیستم که حتی با یه پیام کوچیک‌ از حالم باخبر بشه؟

عزیزم بد بین نباش حتما مشکلی براش پیش اومده  باهاش یه تماس بگیر  البته من خودم همیشه با ...

من با خشونت رفتار نمیکنم، به روش هم نمیارم

ولی واقعااااا ناراحت میشم از درون

اول ببین دلیلی داره برای کارش یا نه اگر منطقی بود قبول کن اکر نه به اندازه همون ساعت که خبری نگرفته ...

خب معلومه که میاد با حرفاش قانعم میکنه و قطعا میگه که کل اون تایم به فکرت بودم و فلان

یبار از صبح تا غروب پیش همین دوستش بود، خونشون بود، اصلااااا پیام نداد ها، بعدشم گفت دوستم گفته نرو توی گوشیت 😒

اصلا گلگی نکن به رو خودت هم نیار  زنگ زد خیلی عادی جواب بده بعد با روی خوش بگو کار دارم بعدا ص ...

اره همین حرکتو میزنم؛ تازه گفته بود یه نهار میخوریم و ساعت 3 اینا برمیگردم. حتی پیام نداد بگه که بیشتر میمونم 😐 من واقعا این چیزا واسم مهمه. اینا نشونه‌ی اهمیت دادن طرف به خودته.

من گفتم دلیل قانع کننده اینا که چرته 

اینهمه ساعت بی‌خبر بودن چه دلیل دیگه ای داره جز اینکه توی خوشحالیش یاد من نمیوفته؟

اصلا هم از این دوستش خوشم نمیاد 

یبار باز پیش همین دوستش بود، زنگ زدم انقدر دوستش از اونور چرت و پرت گفت، انقدر دلقک بازی درآورد که نگو؛ همش میگفت داریم میریم دختربازی مثل قدیم، بعد به رلم میگفت عه این کدوم دوست دخترته؟ 

2706