2733
2739

چرا

به من چیزی هم نمیگن خوشحالم برمیگردم اما زیاد حال نمیکنم برم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

منم همیشه با روی خندون و سرحال میرم . کلی نیش میخورم برمی‌گردم 😏 شوهرمم میگه یا جواب بده یا آه و ناله آت سر من نیار .. دوست نداری هم کلا کات کنیم ..  میگه زبونت واسه من تنها درازه 🙃🤣. بیخیال باش ی گوش در یکی دروازه سعی کن خوش بگذره بهت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همیشه با روی خندون و سرحال میرم . کلی نیش میخورم برمی‌گردم 😏 شوهرمم میگه یا جواب بده یا آه و نا ...

خوشحالم برات  شوهرت همچین حرفی میزاره اختیار تصمیم گیری داده بهت.شوهرمن عین خره ماده‌ست فقط یالتاقی ودستمال کشی جک جونورای دورشومیکنه

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
خوشحالم برات  شوهرت همچین حرفی میزاره اختیار تصمیم گیری داده بهت.شوهرمن عین خره ماده‌ست فقط یال ...

قربونت عزیزم . انشالله درست میشه. والا سال‌ها اول زندگی خیلی دهن بین و بچه ننه بود الان خداروشکر خوب شده ولی موی سیاهی تو سرم نموند تا درست شد . 

قربونت عزیزم . انشالله درست میشه. والا سال‌ها اول زندگی خیلی دهن بین و بچه ننه بود الان خداروشکر خوب ...

منم چندتاتارموی سفیداومده این چندوقته رو موهام پووووف

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40